Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehetnék olyan srác,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék olyan srác, aki minden csajt meg tud fektetni akit megakar? Többi lent.

Figyelt kérdés
Kezd elegem lenni abból, hogy a korombeli fiúk egy része akármelyik csajt meg tudja d*gni, (ráadásul fullos csajokról van szó) én meg eddig kétszer szexeltem, akkor is csak prostival. Egyáltalán nem vagyok sikeres a lányok körében, nem is érdeklem őket, még barátilag sem, nemhogy szexre kerüljön sor. Mit kellene tennem, hogy olyan legyek, mint a ‘menő’ fiúk? Egy életem van és úgy érzem, rengeteg mindenből maradok ki, azért mert nincsenek alkalmi kapcsolataim, meg komolyak sem. Elég lenne annyi, hogy kigyúrom magam? Sajna nem is vagyok az a nagy dumás, meg vézna is vagyok. Ha ki lennék gyúrva, a legtöbb jó csajt meg tudnám d*gni? Vagy mit tegyek ennek érdekében? 19/F

2021. jan. 21. 00:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Fel kell hívni magadra a figyelmüket.
2021. jan. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%

Eleve ez a hozzáállás egy szar, már bocsi. Ez egy csajnak sem jön be, saját magadat is egy csődtömegnek tartod, ez kihat a kisugárzásodra is. Tanuld meg önmagadat szeretni, és ne az legyen a cél hogy össze vissza b*sszál. Ez sem jön be a lányoknak, meg elég tisztességtelen. Nem azt mondom elfordul, bulikban stb.. de tiszteld már egy kicsit a nőket! Jézus hova tart ez a világ!

Mellesleg én senkinek sem emlegetném a prosti dolgot, lúzer dolog és a lányok a világból is kifutnak ha ezt meghallják. El sem tudom hinni, hogy ez a kérdés komoly... jézus!

2021. jan. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
33%
Sehogy, mert nincs ilyen.
2021. jan. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
A ri-ancok bárkinek szét teszik 🤷
2021. jan. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
36%
Azis elég lehet ha sok pénzed van
2021. jan. 21. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
13%
Mennyire vagy vézna?
2021. jan. 21. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
1%
Ez engem is érdekel
2021. jan. 21. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
39%
Legyél jóképű, magas, kigyúrt, gazdag!
2021. jan. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
59%

egy szóval segítek: mastercard

gondolod ha minden féle vén majmoknak bepucsítják a segglukukat akkor majd téged elutasítanak? a pénz hatalom, a pina is hatalom, a pénzért szex hatalomcsere. Tök mindegy hogy nézel ki senkit nem érdekel.

2021. jan. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Ettől nem leszel menő. Mondjuk most sem vagy az.
2021. jan. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!