Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, akik még 30 felett is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, akik még 30 felett is szűzek vagytok, miért alakult így?

Figyelt kérdés
Korábban a férfiaknak címezve ugyanezt a kérdést feltette valaki, és kíváncsi lennék, hogy a nők esetén milyen okok vagy folyamatok vezettek oda, hogy 30 év felettiek és még nem volt szexuális kapcsolatuk.
2021. jan. 21. 01:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem találtam még megfelelő partnert.
2021. jan. 21. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Bár én nem vagyok szűz, sem pedig ilyen idős, de van egy ismerősöm aki igen. Ő azért tartogatja magát, mert vallásos és szembemegy az elveivel a házasság előtti szex. Sajnos emiatt magányos is, mert a legtöbb pasija nem bír várni, még azok se akik ugyanabba a gyülekezetbe vannak vele.
2021. jan. 21. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Bár nem vagyok harminc de már húsz se...

Azért vagyok még szűz, mert igazából nem találtam még olyan embert akihez igazán vonzódnék.

Nem vagyok vallásos aki a házasságig akar várni, vagy az igaz szerelmével elveszíteni...

Nem gondolom túl ezt a dolgot, ha valakivel kölcsönös lesz a vonzalom akkor biztos nem fogom "tartogatni" tovább...

2021. jan. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%

Későn értem ebben a tekintetben. Kamaszkoromban voltam szerelmes, de legtöbbször csak plátói, aki elérhető személy volt, azzal meg nem jött össze a kapcsolat. Csak úgy lefeküdni valakivel meg nem vonzott.

Különösebben nem érdekeltem a férfiakat. Az én viselkedésem is közrejátszott (tipikus csendes, visszahúzódó, nem bulizós, nem is túl szép lány voltam). Huszonévesen pedig nagyon bele voltam esve valakibe egynéhány évig, így nem kerestem senkit, aki esetleg érdeklődött felém, azt lekoptattam.

30 körül nőttem fel, sokat változtam minden téren, vége lett a plátói szerelemnek, megismerkedtem valakivel, és jött minden magától. 31 voltam, mikor elvesztettem. Szerencsére nincs semmilyen problémám abból, hogy ilyen sokáig voltam szűz.

2021. jan. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ment a zöld kéz!
2021. jan. 22. 00:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!