Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Hogy fogadnátok, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Hogy fogadnátok, ha a barátnőtök egy darabig nem szeretne lefeküdni veletek, mert fél a terhességtől?

Figyelt kérdés

Az "egy darabig" annyi időt jelent, mire kap időpontot nőgyógyászhoz és felrakják a spirált. Ami kb 2 hónap.

Én vagyok a lány, de tudom, hogy a gumit ő se szereti, meg annyira én se.


Ez persze csak szexet jelent, attól még akár naponta többször is kielégítem szájjal.



2021. jan. 21. 07:25
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

20

Biztos a Covid miatt...

2021. jan. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
84%
Alapvetően nem gond, de azért heti egy popsi segítene
2021. jan. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

Van szám és fenekem.

Ezen felül keresnék valami hormon mentes megoldást.

Pl. Óvszer és méhszájsapka (igen, 2 módszer együtt). De ezen kívül rengeteg más megoldás van: pesszárium, spermicid, Pharmatex. Vagy óvszer és nem megy el benned.

2021. jan. 22. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
80%
Egyik rokonom ikrekkel lett terhes spirál mellett...
2021. jan. 22. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt nem értem.Eddig hogy szexeltetek?
2021. jan. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 exronin ***** válasza:
100%
Nagy kívánalom lehet köztetek.
2021. jan. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

#19: Nem félek attól, hogy kiszakad a gumi, azt arra írtam, aki szerint spirál mellett is teerbe lehet esni. Az esély megvan rá, de eléggé minimális.


#20: A múltkor hívtam időpontért, két hétre előre adott, de sajnos pont megjött, úgyhogy le kellett mondanom, azt mondták, 9 nap múlva hívjam őket újra... Gondolom, akkor is két hétre előre fognak tudni időpontot adni a vizsgálatokra. Aztán megint meg fog jönni. A felhelyezésre meg megint egy hónap, mert ha jól tudom, akkor rakják fel, amikor megvan.


#25: Kevésszer. De amikor igen, akkor minden nélkül, és kivette időben. De a továbbiakban nem szeretnék felelőtlen lenni.


#26: Igenis van, csak konkrétan szex nincs, orál az pl rendszeresen (mármint én neki, mert csak adni szeretem, kapni nem).


Akik az análra szavaztak: Biztos, hogy nem. Egyébként se szeretem, de ráadásul még lelkileg nagyon rossz emlékeim vannak róla, csak mégjobban előjönne akkor a PTSD-m, szerencsére ő se erőlteti, megvan nélküle.

2021. jan. 22. 09:28
 28/31 anonim ***** válasza:
83%
Ne félj tőle! Egyrészt kiszámíthatóak a termékeny napok, amit hanyagolni kell. Másrészt mi sem használtunk se fogamzásgátlót se gumit és igen sokat dugunk, de a betervezett szaporulaton kívül meglepetés még nem volt. A nyalásról meg ne mondjál le!
2021. jan. 25. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék felelőtlen lenni, és biztosan nem szeretnék teherbe esni, az lenne a legrosszabb, ami történhetne velem, semmiképpen sem szeretném. A nyalást meg utálom.
2021. jan. 25. 09:17
 30/31 exronin ***** válasza:
74%
A szexet azért szereted?
2021. jan. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!