Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy férfi akinek párja van....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi akinek párja van. szemezik mással, akkor félre is lépne?

Figyelt kérdés
2021. jan. 23. 01:03
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
Nagyon remélem, mert szemezek egy olyan férfivel akinek van barátnője, de én nagyon szeretnék tőle valamit! 😬
2021. jan. 23. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyit hogy kívánja. Az lehet, hogy visszafogja magát.
2021. jan. 23. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

És ha szeretem a halrudacskákat horgászni is fogok?


Vagy igen vagy nem,ez teljesen egyén függő. Mint halrudacskák és a horgászat.

2021. jan. 23. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#2 Mármint a nőt kívánja akivel szemezik?
2021. jan. 23. 01:24
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2021. jan. 23. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Én sok férfival szoktam szemezni pl munkahelyen de nem lépnének mindannyira félre szerintem. :)
2021. jan. 23. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem. én pl imádom nézni a lányokat, beszélgetni velük, szemezni is. De sosem csalnám meg a barátnőmet.

30f

2021. jan. 23. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lehet,de nem biztos.
2021. jan. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Többnyire igen !
2021. jan. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez nem annyira egyszerű. Komoly kapcsolatban voltam, amikor játékos flörtbe kezdtem az akkori munkahelyemen, a kolléganőmmel. Hogy miért? Mert jól esett a közeledése, hogy férfiként néz rám, és hogy bármikor megkaphatnám. Ennek ellenére, mégsem történt semmi, mert nem akartam hogy történjen. Mert mást szerettem. Akkor, ott abban az időben, senki nem tudott volna a mi kis buborékunkba belegázolni. Ezt hívják szerelemnek.

Szóval ha a fickó szerelmes, talán csak pár alkalomra kellenél neki, már ha egyáltalán félrelépne. Ha nincs szilárd érzelem, ott feltűnhet egy harmadik.

2021. jan. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!