Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg ennyire lehetetlen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire lehetetlen nőnemű szexpartnert találni, hogy ennyire csak kamus trollok vannak mindenhol?

Figyelt kérdés

Komolyan nem értem. Karantén van, nincs buli, nincs semmi. Mégis lehetetlenség szexpartnert találni. Régebben a prostituáltak könyörögtek nekem, hogy vigyem el valamelyiket, de egyiket sem fogom elvinni, mert nekem az a legnagyobb öröm, ha egy nőnek tudok örömet szerezni.


Már annyira hiányzik, hogy valakivel együtt lehessek. Tényleg bármit megtennék érte, nem vagyok kamus. Ennyire el vannak kényeztetve a nők, hogy már egy sportos 30-as srác sem üti meg a mércét? Tényleg Jason Momoa szint kell, ha valaki kötöttségek nélkül szeretne valakivel kellemesen együtt lenni? Tényleg ez a legfőbenjáróbb bűn, hogy egy férfi nem szeretne kötöttségeket?



2021. jan. 24. 01:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
Interneten? Csodálkozol?
2021. jan. 24. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
Top pasiként gyakorlatilag fél perc bárhol befűzni valakit. Nem top pasiként, azért jóval melósabb, de nem lehetetlen.
2021. jan. 24. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

2: Igen, és hogyan fűzöd be fél perc alatt? Meg hol? 5-től 8-ig a villamosmegállóban, amikor munkába megy vagy onnan jön?


Bulikban, fesztiválokon nekem sem okozott gondot. De az most nincs. Jelenleg hogyan és hol fűzöl be bárkit is fél perc alatt?

2021. jan. 24. 01:45
 4/17 anonim ***** válasza:
81%
Felmész facebookra, belépsz pár gagyi poénos csoportba és ott simán találhatsz csajokat. Ha jól adod magad elő, akkor tényleg elég fél perc és már írnak is.
2021. jan. 24. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Könyörögtek a prostik... ja persze a pénzedért, de nem érted. Nem lehetetlen ha... tudsz csajozni! Ha meg nem tudsz akkor a net sem aranybánya. Főleg ha csak alkalmi dugást akarsz, meg érzelem mentesen csak kúrni. A kötetlen szexet kereső nőkre kb. 100x annyi ffi jut, szóval őket kellene beelőznöd. Ők viszont nem annyira a neten nyomulnak mert covid ide vagy oda bármikor találnak partnert. Elárulhatom hogy a szexpartner keresőkön lévő nők 99%-a igazából nem alkalmi dugást akar hanem afféle "laza kötetlen"-t de kapcsolat-szerűséget, nem csak azt hogy szimpla lyuknak nézzék őket.
2021. jan. 24. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
5: Én sem alkalmi dugást keresek, hanem laza kötetlent.
2021. jan. 24. 05:51
 7/17 anonim ***** válasza:
78%

a baj az, hogy mar a kerdesedbol is sut, mennyire frusztralt vagy es mennyire a noket hibaztatod. nem azert nem talalsz senkit, mert nemvagy jason momoa, hanem mert ez a hozzaallas taszit minden ertelmes not.

nem, nincsenek ‘ennyire elkenyeztetve’ a nok, csak te vagy frusztralt. a sportossaggal onmagaban semmire nem mesz, ha mellette ilyen komplexusos, idegesito szemelyesiseged van es nem tudsz normalisan kozeledni.


amugy azt ne vedd nagy boknak, hogy a prostik ‘konyorogtek’ neked, minden ferfinak konyorognek, akitol penzt remelnek.

2021. jan. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
79%
Nőként mondom lúzer vagy..Tavaly sem okozott gondot hogy felszedjen pár értelmes/tanult faszi..
2021. jan. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Hogy ne lennék frusztrált, amikor hosszú ideje csak komoly kapcsolatot kereső nőkbe botlok vagy prostituáltakba/sugar babykbe, akik pénzt akarnak csinálni a testükből?


Hogyan kéne közelednem, ha leginkább szexen alapuló kapcsolatot szeretnék?

2021. jan. 24. 08:33
 10/17 anonim ***** válasza:
55%

9# úgy közeledj ahogy a nő igényli. Ha pl. házas de hajlik az ismerkedésre akkor valami nem jó otthon, és azt fogja keresni a másikban. A nők általában az érzelmi rész miatt lépnek félre a pasik meg a szex miatt. Szóval, ha az intimitás hiányzik neki akkor figyelj rá, és hidd el hálás lesz érte.

Ha egyedül van és csak szexet akár, akkor nehezebb a helyzet mert sokkal több pasi keres szexkapcsolatot, mint nő, legalábbis szerintem.


N

2021. jan. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!