Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért olyan nehéz manapság...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz manapság egy átlagos férfinak szexhez jutni ingyen, ugyanolyan kategóriájú nővel?

Figyelt kérdés
2021. jan. 24. 13:29
 1/10 anonim ***** válasza:
54%

"Ugyanolyan kategóriájú"


Csodálkozol??

2021. jan. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

A külső csak egy dolog. Ha béna vagy a csajozásban, akkor mindig is nehéz volt. Belsőre is tökös, magabiztos, jó dumás, vicces, kezdeményező kell legyél.


Ha leírod az első mondatban, hogy te szexet keresel, akkor pláne nem tudom mit vársz, ha ennyire nem tudod hogy kell csajozni.

2021. jan. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%
Egyáltalán nem nehéz
2021. jan. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%

Nem nehéz :) ha találsz egy olyan lányt akinek bejossz...

Szerintem a csajoknak ugyan olyan nehéz megfelelő partnerhez jutni mint a pasiknak.

Én sem tudnék olyannal agyba bujni akit nem kívánok, a másik nem ugyan úgy...

Ez van, szerencse kell mindenhez. 🤞

2021. jan. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
Ezerből ha egy pasit megkívánok akkor sokat mondtam. Egyszer próbáltam “miért ne” alapon olyannal akiért nem voltam oda, de jókor talált meg. Kár volt.
2021. jan. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
Azoknak egyáltalán nem nehéz akik a "kategoriájukat" valosághüen határozzák meg.
2021. jan. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
De nehéz, mert mindenki a magánál jobbat keresi, pontosabban simán csak a szépet, a jóképűt. A különbség hogy egy jóképű srác elmegy szexelni tőle kevésbé jó csajokkal is miért ne alapon, míg egy csaj ugye pont emiatt a másik oldalról nézve azt hiszi ő olyan jó csaj, mert a nála jobb pasi dug vele.
2021. jan. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
59%

Nekem semmilyen kategóriájú nővel nem sikerül szintén átlagos férfiként.


Az a probléma, hogy rengeteg nő komoly kapcsolatot akar és minél jobb nőről van szó, annál nagyobb eséllyel akar csak simán kalandozni, hiszen kevésbé frusztrált, mert tudja magáról, hogy jó nő, nem keres önigazolást, hanem elveszi ami jár neki, mert nárcisztikus is kicsit... Viszont ők azok, akikkel még akkor is nehéz összejönnöd, ha Brad Pitt vagy, mert lehet, hogy Jason Momoára vágynak éppen aznap.


És ellentétben a férfigondolkodással, a nők nem szintekben határozzák meg magukat, vagyis nagyon kevés ilyen nő van és az súlyosan önértékelési zavaros és itt sem tudsz vele semmit kezdeni, privátokra sem válaszol vagy ha igen sem jutsz vele előrébb, személyes találkozó például lehetetlenség.


Ezért van az, hogy a legtöbb nő minél lejjebb van külső terén, annál inkább kompenzál valami mással és ettől várja a megváltást és mellé kialakul nála egyfajta gőg, hogy őt jobb nőnek kellene tartani a diplomája, saját lakása, akármije miatt, mint a 80-as IQ-val rendelkező cicababát. Csak sajnos az élet nem így működik, a férfi farka nem a diplomára meg a saját lakásra fog felállni.


De ezek a nők annyira kialakítanak maguknak egy saját valóságot, mint a vallásos emberek. Az ő agyukban a férfiak többsége csak szexre megy, szemét mindegyik, okos nőktől félnek és így tovább. Közben meg csak a mentális betegeket próbáljuk elkerülni.


Ugyanúgy, mint mikor a normális nő is menekül az olyan férfiaktól, akik azt hiszik, hogy a hájas testüket, alacsony termetüket vagy egyéb hendikepjüket pénzzel és státusszimbólumokkal tudják kompenzálni és még az aranyásók és a prostik is szánalmasnak tartják, csak ők lehúzzák őket.


Sajnos ezt hozta magával az individualizmus. Mindenki úgy gondolja, több jár neki az élettől, ezért tele van a világ magányos emberekkel, akik egymásra találhatnának, de nem fognak, mert mindkettő súlyos megalkuvásként tekintene a másikra.

2021. jan. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csak neked nehéz.
2021. jan. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
91%
A kérdés alapján elég "alacsony kategória" lehetsz. Ilyen stílustalan, elfuserált értékrendű gyerekkel talán az a nő áll szóba, akit ez pl anyagi ok miatt ideiglenesen nem érdekel, mondjuk a hajléktalanság szélen. Vagy tényleg rettenetesen buta.
2021. máj. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!