Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pénztáros nő miért nézett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pénztáros nő miért nézett rám annyira furán, amikor vettem gumit? 18f

Figyelt kérdés

2021. jan. 25. 07:50
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem nem nézett rád furán, csak te szorongsz, akár tudat alatt is, és kivetíted a pénztárosra. Őt nem érdekli. Az is csak egy árucikk, mint a kiló kenyér, vagy tábla csoki.
2021. jan. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem se nézett rád furán, csak beképzeled mert annyira új neked ez a szituáció.
2021. jan. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Hellmano ***** válasza:
44%
Tina, was kosten die Kondome?
2021. jan. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%

Nyugi haver, nem nézett rád furán. Az elején én is azt hittem, hogy érdekli őket vagy nem tudom... De megnyugtatlak, nem nézik, hogy "jé gumii, biztos szex lesz... "

Ugyan úgy lehúzza mint a kiló kenyeret, ahogy az előttem lévők írták.

(Ugyan ez lesz az érzés ha szex shop-ból veszel majd valamit. Először ott is azt hittem a srác majd gondol valamire, aztán igazából krvára nem érdekelte mit veszek meg)

2021. jan. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%
Beképzeled, hogy biztos jajj mit gondol, közben le se szarta.
2021. jan. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%
Gondolom csodálkozott, hogy "ennek a kis porbafingónak meg mi a túrónak gumi?". Ő elképzelni sem tudja milyen jó móka amikor ezekből Ti vizes lufikat csináltok belőle a haverokkal.
2021. jan. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%
gondolta elég lenne oda az 51 milis is minek veszel 56 ot :D
2021. jan. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%
99%-ban magasról lekakkantják, hogy gumit veszel :/ szerinted az a másik (alsó hangon) 1-2 ezer ember, aki abba a boltba jár hol veszi a gumit? Ha mégis néz rád, akkor az pedig csak és kizárólag az irigység miatt van.
2021. jan. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
86%
egy prosztata masszirozó szett extrémebb lenne :D
2021. jan. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem nézett 18-nak (ez nem korhoz kötött) de lehet kicsit konzervatív volt a kasszás. Máskor a CBA-ban vegyél, és Erzsihez állj sorba. Ő még tanácsot is ad.
2021. jan. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!