Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Honnan tudhatom hogy volt e...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom hogy volt e már orgazmusom? Van olyan is hogy valakinek soha nincs? 22l

Figyelt kérdés
Sziasztok. Lehet hogy hülyének néztek de a kérdés teljesen komoly. A szex az volt már nagyon nagyon jó de mégsem tudom, hogy volt e orgazmusom is közben vagy se. Volt egy srác akivel kiemelkedően jól éreztem magam az ágyban, jobban, mint mondjuk a többiekkel de mégse vagyok biztos abba hogy el is mentem. Mondta egyszer hogy ő érezte, állítólag valami meleget érzett, és tényleg akkor volt a legjobb a szex pont azon az alkalmon de én valamiért mégse tudom ezt beazonositani. Honnan kéne tudjam hogy ez az vagy se? Vagy akár a jövőben ha lesz. Köszi a válaszokat

2021. jan. 25. 19:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
Ha lett volna, tudnád. Tehát nem volt.
2021. jan. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%

Ha lesz orgazmusod, akkor egyből tudni fogod, hogy ez az volt.

Ne feltétlenül behatolástól várd, mert sok csajnak nincs hüvelyi orgazmusa.

Csiklon keresztül, meg biztos, hogy lesz.

F

2021. jan. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%

Szia!


Először a saját tested ismerd meg, hogy mi esik jól, és ne a pasiktól várd a megváltást. :D

Gyakorolj hogy hogy esik jól, lazulj el, és tapasztald ki mi az ami felizgat, amitől könnyen elmész. Tényleg tudni fogod ha orgazmusod van, hogy ez az amit keresel. De addig egyférfitól se várható el, hogy elvigyen ha te sem tudod, hogy hogyan is szeretnéd. Nézz utána neten, mindenki másképp maszturbál, és ki kell kísérletezni, de megéri! :)

2021. jan. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%

Pár dolog:

1. Az egyik legelterjedtebb tévhit, hogy egy nő szex közben kell elmenjen. Hüvelyi orgazmusa nem mindenkinek van, és akinek van, sem feltétlenül fog a farkaktól sikerülni (lehet hogy pl. csak ujjazástól). Sok múlik a pasi technikáján is.

2. A csikló konkrétan az a testrész ami csak azért van, hogy örömöt leljünk. Tehát: miért nem nyal a párod, vagy miért nem kézzel próbáljátok meg izgatni? Így könnyebben fog menni az orgazmus.

3. Ha ráfeszülsz nem fog menni. Ez nem úgy megy, hogy "légyszi legyél" és van. Minél inkább görcsölsz annál inkább nem fog eljönni.

4. A női orgazmus könnyen észrevehető, és nem azért mert "meleg lesz" a párod és te is nagyon kulturálatlanok vagyok ezen a téren, ideje edukálódni. 22 évesen és feltételezem hasonló korú partnerekkel illene tudnotok, hogy az orgazmusnál a hüvelyizmok elkezdenek rutinszerű összehúzódásokat végezni.

5. Épp ezért, ha mondjuk bizonytalan vagy, hogy megélted-e fejben, a tested jelzi. Sokan tapasztaljuk (legalábbis én akikkel beszéltem, és jómagam), hogy az első orgazmus elérése nehéz, mert új dolog. Nekem konkrétan az első 5-10 orgazmusom olyan pici volt, hogy nem is éreztem szinte semmit (max annyit, hogy mostmár vége a libidómnak), de rájöttem, hogy igen, van, képes vagyok rá, mert lüktet az alsó tájék.

2021. jan. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%
Előbb ismerd meg önmagad és utána már tudni fogod milyen.
2021. jan. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%

Ne aggódj! :)

Tudni fogod, ha megtörténik. Nem lehet semmilyen más érzéssel össze keverni.

Ahogy előttem sokan le írták, Ismerd meg magad!

Tapasztald ki, hogy neked hogy jó!

Nagyon sokunknak nincs hüvelyi orgazmus. Viszont a klitorisz mindenkinek működik.

Próbáld ki zuhany rózsával. Állísd be hogy egy pontra mennyenek a sugarak, vagy ha nem ilyen rózsa, akkor tekerd le. Nekem életem első orgazmusa így sikerült:)

2021. jan. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%

Életem első igazi orgazmusánál akkorát sikítottam, hogy magam is megijedtem, nem is lehetett kétség, hogy az volt. Mert előtte is jó volt, de mégsem annyira...

Szóval tényleg ki kell tapasztalni hogy a legjobb és az orgazmus nem mindig egyforma, lehet gyengébb, de azért felismerhető egyértelműen.

Szerintem a fent írt esetben csak nagyon felizgultál.

2021. jan. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
18%

[link]

Ha nem akarod végignézni tekerj 2:55-ig.

Erről van szó.

2021. jan. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
89%
Ha átéled azonnal tudni fogod, semmi mással össze nem hasonlítható érzés. Fogadd meg amit fent leírtak a többiek: ismerd meg önmagad! A maszturbálás nem bűn, sőt pont azért "hasznos" mert felfedezed, megismered saját magad, a vágyaid, a reakcióidat. Tipp: próbáld egyedül, csiklód által s tudni fogod, de ne hajtsd az orgazmust mert akkor nem sikerül. Csak engedd el magad és élvezd!
2021. jan. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

8-as:

Ez mekkora kamu már :D

2021. jan. 26. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!