Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, definiálnátok a szép...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, definiálnátok a szép és csúnya nő fogalmát? Linkelhettek 1-1 példát mindkét kategóriához, hogyha egyezik egy másik válaszadóval az ízlésetek azt pontozzátok fel.

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a szépség relatív, de meg akarom érteni ki az akit szépnek lát a többségetek és ki az akit csúnyának.

Egyszerűen megsokasodott az "xy csúnya" jellegű kérdések száma a kategóriában ezért nagyon kíváncsi lettem ki az akit a férfiak kb 70%-a (vagyis a jelentős többsége) szépnek talál.

Korosztálytól függetlenül linkelhettek, nem kell a 18-30 évesekre korlátozódni.



2021. jan. 26. 04:24
 1/10 anonim ***** válasza:
55%

Nem.

Bármilyen furcsa is nem lehet meghatározni egyiket se.

De pontozd fel magad ha ez a lényeg neked .

2021. jan. 26. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Noren1989 ***** válasza:
40%

Szép nő: akit megdugnék

Csúnya: akit nem.

2021. jan. 26. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálam a betegségre utaló testalkati vagy egyéb külső elváltozások (pl. Hormon probléma miatt nem nőies alkat) vagy szépészeti beavatkozások miatt eltorzult arc, irreális lufi csöcsök stb. Nem bántok senkit, hogy csúnya, de számomra nem tud vonzó lenni.

Szép: nőiesség, természetes szépség, kedvesség, életöröm.

2021. jan. 26. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
42%

Szép:

[link]


Csúnya:

[link]

2021. jan. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
4. Pont rosszul látod ezt.
2021. jan. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
33%

Szép = aki valamiért tetszik.

Csúnya= aki egyáltalán nem tetszik, van benne valami riasztó.


Szívesen.

Egy mélytorkos pipa az ára a tanácsnak.

2021. jan. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%

Szep:


[link]


Csunya:


[link]

2021. jan. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
28%
Sok tesznye, ronda feminista járhat ide, ha így lepontozták a 4. választ :D
2021. jan. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem ilyen nincs. Voltam már oda olyan lányért, akit a többiek nem néztek semmibe, és néztem át olyanon akiért epedeztek mások.


Nyilván ha megnézed a modelleket, őket úgy válogatják, hogy a többségnek tetszen, nos, ők sem jönnek be mindenkinek, de talán a legjobb közelítés.


Sokkal többet számít a stílus, a megjelenés, legyen benne egy kis vagányság. Én nem szeretem a túlsúlyos lányokat (de mások kedvelik) és előny, ha feszes kerek fenekük van, szép hassal, feszes, nem túl nagy (de nem is fiús) mellek, és a legfontosabb az arc. Nehéz leírni, hogy mi tetszik, talán a határozottabb élek.


De ez így még mindig nem igaz, lehet olyan lány, akiben minden megvan a fentiek közül mégsem igazán jön be, miközben van, akire nem illik a leírás és azonnal feleségül venném... De leggyakrabban nálam így alakul.

2021. jan. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

4


Pedig a 2. Kép az átlag természetes test.

2023. márc. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!