Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Becsülitek az olyanokat, mint...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Becsülitek az olyanokat, mint én, akik őszintén elmondják, hogy azért maradtak szüzek még 23 évesen is, mert túl sok a taszító férfi? 23/N

Figyelt kérdés

Nagyon sok nő egy álszent egy k*rva, azt mondják nem nagyok az elvárások, pedig de.

Rohadt nehéz társat találni úgy, hogy az értelmes férfiaknak bizonytalansága van abban, hogy kezdeményezzen-e, gyakran érzik úgy, hogy teljesen felesleges, így nem is teszik meg. Egy idióta meg tök gátlástalan, nem méri fel a helyzetet és a legszebb nőknek is írkál. Az a baj ezekből túlkínálat van (lásd Badoo). Annyira lehangoló ez az egész.

És itt is ugyanaz a probléma, mint fordítva, hogy az a néhány pasi, aki jó, arra van mindig egy tucat jelentkező, aki nem jó, az nem kell senkinek.



2021. jan. 26. 21:48
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
85%
Nem, nem becsülöm az előítéletes és felületes egyéneket.
2021. jan. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
66%
En fiatalabb vagyok mint te, de sztem peldaerteku h nem adod oda magad senkinek es varod az igazit.😊 De errol a temarol sokat lehet beszelni es vitatkozni is
2021. jan. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
75%
23/Norbi, ugye?
2021. jan. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
80%
Persze, viszont önmagában ez semmit sem jelent. Az egyik csaj ismerősöm 20 felett volt, amikor lefeküdt egy sráccal. Ő is mondott ilyeneket, aztán végül csak szexet akaró srácnak adta magát oda. Utána elszabadult, kiakarta magát élni és 1-2 év alatt már fullra ki is égett.
2021. jan. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

1: előítéletes? Miből gondolod?

Felszínes? Miért is? Nem a kulsejukrol és nem a pénzükről volt szó...

2021. jan. 26. 22:01
 6/25 A kérdező kommentje:
2: sokakat érint a téma
2021. jan. 26. 22:01
 7/25 A kérdező kommentje:
3: 23/nő😂😂
2021. jan. 26. 22:02
 8/25 A kérdező kommentje:
4: én is kielnem már magam, de egyszerűen nem jön össze
2021. jan. 26. 22:03
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
#8: Miért ne jönne össze? Mi tart vissza?
2021. jan. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
83%

Nem egészen értelek kérdező, a kérdésben lényegében leírtad, hogy nagyon válogatsz aztán beszólsz a többi nőnek mert túl nagyok az elvárásaik.


Ha meg csak szeretnéd kiélni magad akkor elég beállni a sorba annál a néhány jó pasinál.

2021. jan. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!