Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehetek pánszexuális ha csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek pánszexuális ha csak az egyik nem érdekel?

Figyelt kérdés
Lány vagyok. És én azt mondanám magamról hogy pánszexuális vagyok, mert nemérdekel a fiúk külseje, ha tetszik a belseje akkor tetszeni fog a külsője is. De tényleg, ezt már megtapasztaltam párszor. Nem is tudom úgy eldönteni hogy tetszik e egy fiú (mármint külsőre) míg meg nem ismertem. Nem tudom hogy mennyire értelmes amit írok,. Remélem értitek, de ha nem akkor kérdezzetek. Na és az van, hogy a lányok egyáltalán nem tetszenek. Soha nem is tetszettek. Szóval így nem lehetek pánszexuális ugye? Hiszen a pánszexuális az olyan mint a biszexuális csak a különbség az, hogy a pánszexuálisnak csak a belső számít. Hát nekem csak a belső számít ahogy észrevettem de csak a fiú érdekelnek. Ilyenkor mi van?

2021. jan. 27. 00:50
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
16%
Azt hiszem, belédszerettem. :$
2021. jan. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
69%
Egyébként az sem érdekel ha mondjuk ápolatlan, igénytelen a másik, ha belsője rendben van?
2021. jan. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Valóban létezik a jelenség, nagyon hasonlóan működöm. Néha én is billegek a pán - és a sapioszexuális közt, de nőhöz szexuálisan még sosem vonzódtam. Csak a fiúk (már férfiak) érdekelnek, és csak a belső, a személyiség, az intellektus, a humor ami megfog.

Semmilyen külső jegyben nem hasonlítanak az eddigi szerelmeim a magasságot leszámítva. Se hajszín, se szemszín, se testalkat, de mind különleges személyiség volt és nagyon tehetségesek, intelligensek, érzékenyek.

Szerintem nekünk jó, hogy ilyenek vagyunk, bármelyik "címke" legyen is a miénk, eddig még nem tapasztaltam hátrányát. Pedig láttam ezt - azt, nem vagyok már hamvas barack.

2021. jan. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

második: az hogy nem érdekel a külsője az nincs kapcsolatban azzal hogy nem érdekel az hogy ápolt e. A vele született külső jegyek nem érdekelnek, nem az hogy ápolt e ami meg alap dolog szerintem. Amit tud tegyen meg a külsejéért (mint pl. hozzáillő haj, ápolt fogak stb.), a többi nem számít.


harmadik: akkor örülök, hogy nem vagyok egyedül.:) Én is szerencsésnek gondolom ezt, mert sokan azért nem jönnek össze valakivel mert a külseje nem vonzza őket, de nálam ha a belső tetszik akkor a külseje is tetszik.

2021. jan. 27. 01:09
 5/26 anonim ***** válasza:
32%

Eleve ellehetne már felejteni ezt a pánszexuális dolgot. Lassan már minden harmadik tinicsaj annak tartja magát, miközben a bulikba fél perc alatt gerincre vágják őket. Igen, biztos fél perc alatt a személyiségre izgulnak fel...

A pánszexuális egy alibi szöveg, amivel az emberek simogathatják a lelküket, hogy ők különlegesek. Ennyi. Ha a férfiak jönnek be, hetero vagy. Ha a férfiak és a nők, akkor biszex. Az, hogy épp a hajszín, személyiség vagy péniszméret miatt jön be valaki, az már tök más kérdés. Felesleges mindenre egy külön szót kitalálni.

2021. jan. 27. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
88%

Ezt nem tudom hol olvastad, kedves #5 , hogy bármelyikünket is fél perc alatt gerincre vágtak volna valaha is...


Léteznek a fél perc alatt megkapható tinicsajok, de ennek mi köze a kérdéshez?


Ha nem történt még meg veled, hogy egy átlagos vagy mások által kimondottan előnytelen külsejűnek tartott emberbe szerettél bele halálosan átbeszégetett éjszakák és hetek alatt, akkor nem hiszem, hogy volna relevanciája a válaszodnak.

A helyzet inverze: a mindenki által őrjítően szexinek és vonzónak tartott személy számodra semleges, érdektelen vagy ellenszenves, mert vele is alkalmad volt hosszabbakat beszélgetni, és nagyon más univerzum, értékek, stb.

Ha tapasztaltál már ilyet, akkor sejtenéd amiről szó van.

Ha még soha, akkor csak frusztrált vagy, mert te még egy felszínes tinicsajt sem vágtál gerincre fél perc alatt - de speciel engem a csodás személyiségedről sem győztél meg (igén, kit érdekel a véleményem, tudom, ne aggódj).

2021. jan. 27. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
69%

A pánszexualitás sem azt jelenti, hogy csak a belső számít, hanem azt, hogy az elsődleges (és másodlagos) nemi jellegek nem számítanak, szóval tökmindegy neked, hogy ki cisznemű, ki transz, ki non-binary, belé tudsz szeretni és tudsz hozzá vonzódni szexuálisan. A biszexek elvileg annyiban térnek el ettől, hogy csak a cisznemű nőkre és férfiakra hajtanak. Abba ne menjünk bele, hogy én ezt egyébként mekkora hülyeségnek tartom, most csak a "tankönyvi" definíciót mondtam fel.

Ha mindenképpen akarsz erre egy szót találni, olvass utána a demiszexualitásnak, ahhoz több közöd lehet a leírás alapján.

2021. jan. 27. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

#6: Az ismerősi körömben is vannak "pánszexuálisok", akik így működnek.

Tapasztaltam már olyat, amiről írsz, mindkét részről. Ettől még nem próbálom magam valami álintellektuális jelző mögé szorítani. A nőket szeretem, ők váltanak ki belőlem szexuális izgalmat, tehát heteroszexuális vagyok. Ilyen egyszerű.

(A frusztráltságról ne beszéljünk inkább. A te válaszod végéből is árad. És igen, engem frusztrál, hogy mennyire túlbonyolítanak néhányan tök egyszerű dolgokat és azt hiszik, hogy ettől több lesz bennük a tartalom. Hát, nem lesz. A személyiségem meg nem csodás. Tinicsajt sem vágtam még fél perc alatt gerincre, csak 2 nap alatt. Bár, a személyem nem tudom, hogy jött a kérdéshez ilyen téren.)

2021. jan. 27. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
5 perc után belém szeretnél. Mellesleg jól is nézek ki. F
2021. jan. 27. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Jó, ezzel nem vagyok előrébb (vagyis deee, sokat segít az értelmezésben, de nem szeretem a címkéket), többször is kerültem veszélyesen közel érzelmileg _meleg_ pasihoz a fentiek miatt. Tudtam, hogy nőként semmi esélyem nála, mégis vonzott, mert egyszerűen oda meg vissza voltam attól, AMILYEN ő. Nonszensz helyzet.:)
2021. jan. 27. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!