Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már olyan veletek, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan veletek, hogy valaki nagyon tetszett, de egyszerűen nem tudtatok szexuális izgalomba jönni, mikor közeledett?

Figyelt kérdés
26 éves nő vagyok és kétszer megesett már velem, hogy iszonyatosan tetszett egy férfi, nagyon vágytam az intim érintéseire, de mikor eljutottunk odáig, hogy jobban elmélyítsük a kapcsolatot egyszerűen nem tudtam benedvesedni, sőt, nem is igazán éreztem vágyat irántuk. Csak azzal tudom magyarázni az egészet, hogy azt hittem valamiért a hülye naivításommal, hogy mikor ezek a félistenek hozzám érnek és is félistennővé változom, aztán rá kellett jönnöm, hogy nem, megmaradok a kicsit duckó, szégyelős önmagam akkor is. Veletek is volt már ilyen, hogy a full szexi emberek nem tüzeltek fel, de egy átlagos felborította az egész világotokat a legjobb értelemben?

#szex #izgalom #passzivítás
2021. jan. 27. 01:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg harmadszor úgy, hogy adsz időt a dolognak.
2021. jan. 27. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen volt. A tetszetősség még korántsem jelent szexuális vonzódást. Egyébként az ellenkezője is volt már; valakinek még a látványa is nagyon fel tudott izgatni, pedig szegény olyan ronda volt, mint a világháború. Nagyon sok minden belejátszik ezekbe. Hogy mást ne mondjak, a feromonok...
2021. jan. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előfordulhat ilyen, mert hiába is tetszik külsőleg, attól még nem biztos hogy működik a kémia.
2021. jan. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Megszerezted, ezért oda a varázsa. Nekem is volt ilyen. Majd meghaltam évekig egy pasiért!!! aztán mire oda kerult a sor, hogy igen! megszereztem, dugok vele egy isteni jót, hát semmi extra, nem volt már az a vágyakozás.
2021. jan. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!