Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Izgalmasnak tartanátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Izgalmasnak tartanátok egy nyalásbajnokságot?

Figyelt kérdés
Pl: a fiúk fényképes bemutatkozó anyaggal pályázhatnak. Kiválasztasz belőlük 10 megfelelőt, őket behívod személyes beszélgetésre (nulladik kör). Mindenféle kérdéssel tesztelheted, szivathatod. Komoly interjú ;) Ez alaján az 5 legérdekesebbnek értesítést küldesz, hogy mehet az első fordulóra, ami már nyalás. Az újabb eredményhirdetés után a két legjobb pedig részt vesz a döntőn (második körös nyalás). A győztes (a legkielégítőbb) eltölthet veled egy mindentbele éjszakát (sok-sok szex). Zsűriként, a pontozás korrektségét biztosítva, ott lehet az interjún és a vetélkedőn 1-2 barátnőtök, mint megfigyelő. Nah? :D

2021. jan. 27. 01:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Komoly. Mint ez a hirdetés... 😁
2021. jan. 27. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%
Elég izgalmas.
2021. jan. 27. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
ffi vagyok,de ezt így olvastam és kikerekedett a szemem,zseni vagy tesó 😁
2021. jan. 27. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%

Ha lenne ilyen, én beneveznék rá.

22/F

2021. jan. 27. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%
Szerinted élvezném bárki nyalását ha nincs meg a bizalom? Egy találkozó/selejtező nem fog levenni a lábamról, hogy máris kinyalassam magam.
2021. jan. 27. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%

Őszintén? Tetszik! 😁

29L

2021. jan. 27. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%
nem
2021. jan. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%

#5-ös ez teljesen jogos. Nekem a biztonsági tényező jutott eszembe még. Én férfiként nagyon benne lennék egy ilyenben, de érdemes lenne jól lekötözni a nyalókat (minket) a nyalás előtt. Sőt én még egy erényövet is ráadatnék mindannyiunkra, mert sok idióta van. Nekem, ha azt mondják, jöhetek 10 órára de csak nyalás, akkor csak nyalok és kész, de más simán lehet, hogy nem ért a szép szóból és le akar fektetni. Úgyhogy asztalra kikötözés + erényöv, és úgy indulhat a nyalóverseny!


25F

2021. jan. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
80%

Van fantáziád :D

Tetszene, de pasim nem díjazná az biztos

2021. jan. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#5 Ha ilyen problémáid vannak, akkor a bajnokságot rendezheted általad ismert fiúk körében. Feltéve, ha van annyi fiú a környezetedben, akiben megbízol, tetszik neked, és nagyon rád vannak gerjedve...


#9 - Ó, hát ezt kevésbé drasztikus módon is meg lehet oldani. A szoba biztonsági felszereléssel felszerelt, a hölgynek elég egy gombnyomás, ha nem a szabályok szerint viselkedik valaki, és a biztonsági szolgálat máris közbelép!

2021. jan. 27. 20:57
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!