Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire alázza meg magát egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire alázza meg magát egy lány, ha így ajánlkozik?

Figyelt kérdés
Barátnőm uzeneteiben találtam egy elég durvát. Amikor ezt írta egy srácnak, még nem voltunk együtt. Tetszett neki a fiü, ezt leírta neki. Időről időre irt neki, beszélgettek, a srác igérkezett aztán nem jött stb. Egyszer kérdezz feleleket jatszottak, a csajom találta ki, három kérdés után a sexre vitte a témát, igy már a srác is kérdezett ilyeneket. Csajom mondta h szeret szopni, hatvankilencezni, es egy beszélgetésüknél a hapsi elmondta h sajnálja, de ő n tudja viszonozni a vonzalmat. A csajom meg erre, h ő meg azt sajnálja, hogy nem szán rá egy legalább egy órát, esküszik, nem okozna csalódást. Ettől a fajta felajénlkozástól kiborultam. Akik szoktak alkalmi sexet, azoknak ez természetes? Lányok, akik alkalmikban is bennevagytok, szerintetek ez nem gáz nagyon?

2021. jan. 27. 02:32
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
86%
Link a csajhoz? :D
2021. jan. 27. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
88%

Miért a nők talán nem kezdeményezhetnek?

Nem egyenlőség van?

2021. jan. 27. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
90%
Lehet igenis, a nőnek kezdeményezni. Amit írták, közönséges, útszéli stílus.
2021. jan. 27. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
71%
Jobb ha tudod hogy ezt melletted is meg fogja tenni. Lesz majd egy újabb fiú aki tetszik neki és akinek lesz egy órája rá.
2021. jan. 27. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
97%

A lányok pontosan ugyanúgy tudnak epekedni egy általuk vágyott pasi farka után, mint ahogyan a fiúk vágynak a puncira. Az, hogy mennyire szókimondóak, leginkább a vágyuk erősségétől függ, és persze egy szűzlány sose adja ki magát ennyire, de aki valamennyire tapasztalt, az nem fél kimutatni az érzéseit.

Nehéz is ellenállni egy ilyen vallomásnak, nekem még sose sikerült. ;)

2021. jan. 27. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
44%
Ribizli.
2021. jan. 27. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
Nem az a baj hogy szándéka van vele szexeini,hanem ez a könyörgésszerű ajánlkozás egy szopásra. Szerintem ez annyira szégyellnivaló. Ffi léte re ha így ajánlkozna nekem egy lány, nem akarnám. Van az a szint ami alatt már nem. Rosszul látom?
2021. jan. 27. 06:11
 8/37 anonim ***** válasza:
75%

Férfi létedre?

Ha tudod is te milyen lenne férfinak lenni.

2021. jan. 27. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
89%

Én nem értem miért gond leírni valakinek a vágyainkat nőként. Férfiak gyakran teszik és ők is gyakran vannak elutasítva.

Nem feltétlenül volt ez szánalmas, szimplán megmondta, hogy nagyon kívánja és nem hinné, hogy csalódást okozna.

2021. jan. 27. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
Szerintem egy idegen srácnak, aki leírja h nem érdekli a dolog, szánalmas így ajánlani magát. Senki nem osztja a véleményem?
2021. jan. 27. 08:14
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!