Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, férfiak! Benneteket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Benneteket zavarna, ha a partneretek az első pár együttlét alkalmával még nem venné le a melltartóját, mert eléggé szégyenlős?

Figyelt kérdés

Megsértődnétek rajta, elriasztana az önbizalomhiánya vagy rábíznátok? És ha 'tűritek', akkor meddig, hány alkalom után kezd kínossá válni a rejtegetés?


21 N



2021. jan. 27. 16:28
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
79%
engem elriasztana. nem lenne kedvem kipróbálni, hogy az ilyen szintű szégyellősségből vajon hány év elteltével lehet felszabadult, örömteli szexuális élet.
2021. jan. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
59%
Majd leveszem én neki. Szerintem nincs szégyellni való benne, de nem is nagy probléma ha nem akarod levenni, de meddig zavaró azt nem tudom mert nem volt még ilyen eset.
2021. jan. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
88%
Az első két három alkalommal esetleg még elnézném, de utána biztos hogy nem, mert imádom a ciciket kényeztetni. Egyébként sötétben is vagy csak világosban?
2021. jan. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
62%
zavarna,olyan még ne akarjon pasit se szexet aki ilyen prüd...f
2021. jan. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
67%
Zavarna! Már az első együttlét alkalmával is!
2021. jan. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
97%
Fura lenne kicsit egy felnőtt nőtől, de ha így jobban érzi magát engem nem zavarna. Volt már ilyen partnerem, akkor sem zavart, pár alkalom után inkább ő akarta levenni.
2021. jan. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
16%
Miért vagy ennyire szégyenlős? Akkor csináljátok sötétbe és akkor a partnered nem fog belőle sokat látni.
2021. jan. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavarna az első pár alkalomkor. Addig is rendes csók, nyakra, és a mellét melltartóban is engedné puszilgatni.


Majd az 5-ik alkalom után, a 6-ik alkalomkor megpróbálná levenni. Ha nem megy, akkor várnánk még 2 alkalmat és megint próba.


Ha egyszer túl esel rajta utána már elmúlik. Próbáld ki csukott szemmel (te szemeid) levenni.

2021. jan. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak annyi lenne hogy "én nem akarom levenni" akkor valószínű nem érteném és ez a bizonytalanság riasztana el, hogy nem őszinte velem stb. De ha megindokolná és tudnánk beszélgetni róla egy kicsit, akkor természetesen elfogadnám és megérteném, és próbálnék segíteni neki amiben csak tudok hogy minél előbb feloldódjon
2021. jan. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
89%
Engem sem zavarna. Van ilyen. Majd leveszi ha feloldódott.
2021. jan. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!