Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vágysz arra, aki eddig életedb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vágysz arra, aki eddig életedben a legjobb volt az ágyban, ha már nem vele vagy?

Figyelt kérdés

Abban az esetben, ha nem jelenlegi partner a legügyesebb az ágyban, hanem valaki a múltban jobb volt.

Ha esetleg együtt is vagy valakivel, az ennyire nem jó, de más értékei miatt mégis inkább vele vagy.

Eszedbe jut-e a legnagyobb szexélmény, az eddigi legügyesebb partner, hogy de jó lenne ismét vele lenni?



2021. jan. 27. 20:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szexre igen jó lenne vele újra. Akkor is csak szexkapcsolat volt.

37F

2021. jan. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, eszembe jut néha.

N

2021. jan. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A szexre talán igen, másra nem, mert a személyisége kibírhatatlan volt.
2021. jan. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon sokszor gondolok vissza rá. Hihetetlen jó volt vele a szex. A jelenlegi páromnak elég masszív jelleme van és lehet vele családot tervezni, jövőt, közös jövőt. Azzal a bizonyos volt lánnyal is lehetett volna talán, de abba rengeteg idő, érzelem, veszekedés, kibékülés stb ment volna bele. Így most jo is, és nem is. 30f
2021. jan. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A szex nagyon hiányzik vele, soha senkivel nem volt még olyan, és szerintem nem is lesz. Amúgy meg egy barom volt és többször megcsalt, jobb ez így. Néha eszembe jut milyen jók voltak az együttlétek, de ennyi.
2021. jan. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Lehet bennem van a hiba de mindig arra vágyom a legjobban, aki felé érzelmeim vannak. Akkor is, ha nem ő a legügyesebb.
2021. jan. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem szoktam a múlton gondolkozni.

Néha eszembe jut, de nincs hiányérzetem.

2021. jan. 28. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy vágyok, szexkapcsolat volt, egy istennő volt a csaj. Ahhoz képest az exemmel pl alig működött a dolog, nagyon passzív volt. Most meg nincs senki.. F
2021. jan. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen ,de csak szexkapcsolatra. Két apától volt két gyereke de nagyon jól tudta mi a jó! Enyhén nimfo volt. Még most is nagyon jól néz ki,igazi MILF.Ha én is akartam volna legalább egy saját gyerkőcöt azt már nem tudtam volna bevállalni.
2021. jan. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2021. febr. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!