Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Köztetek van olyan nő, akinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Köztetek van olyan nő, akinek határozottan szubmisszív hajlamai vannak, vagy olyan férfi, aki szeret uralkodni, "alázni" az ágyban, viszont ilyen módon szexelni csak azzal tud, akit nem szeret?

Figyelt kérdés
Hogy oldjátok ezt meg, ha párkapcsolatban vagytok?

2021. jan. 28. 03:59
A kérdező szavazást indított:
Ilyen nő vagyok; szeretem, ha használják a testem, de azt NEM, ha a párom/szerelmem csinálja.
Nem ilyen nő vagyok; a párommal/szerelmemmel képes vagyok megélni a szubmisszív vágyaimat.
Nem ilyen nő vagyok; nem szeretnék szubmisszív lenni.
Ilyen férfi vagyok; szeretem használni egy nő testét, de NEM a páromét/szerelmemét.
Nem ilyen férfi vagyok; a párommal/szerelmemmel képes vagyok megélni a domináns vágyaimat.
Nem ilyen férfi vagyok; nem szeretnék dom lenni.
50 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%

Szeretem a sub nőket,és ha van olyan szerencsém, hogy ez az a nő akibe szerelmes is vagyok, akkor az még jobb.

F

2021. jan. 28. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szeretek sub lenni, megalazva is szeretek lenni. 20L
2021. jan. 28. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Mindegy, hogy párkapcsolat, vagy csak szex, ezt szeretem. De csak az ágyban.
2021. jan. 28. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
37%

Párkapcsolatban élek ahol egyenrangúak vagyunk, és nem hiszem, hogy ez lehetne másként. A főnököm viszont domináns személyiség, szereti megalázni a beosztottait, csak én élvezem is. A testemet is használja és imádom az egész szitut.

24L

2021. jan. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
60%

szexben dom vagyok akárkivel, párkapcsolatban egyenrangúként kezelem a másikat, szóval csak a hálószobában megy az alázás, uralkodás, de ott nagyon

24F

2021. jan. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 érdeklődő35 ***** válasza:
39%
Én férfiként a mazo beállítottságú lá sokat szeretem, de kapcsolatban már nem tudok úgy bánni velük.
2021. jan. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
74%
Azzal is tudok domináns lenni, akit szeretek... A szexet és a hétköznapi életet külön lehet választani. :)
2021. jan. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Pont ez az, hogy a szex szerintem éppen úgy az élet része, mint minden egyéb, ami a hétköznapokban történik, nem valami különálló, misztikus dimenzió, ahol mindenki kivetkőzik önmagából, és ahol bármi történhet, az nem lesz hatással a mindennapokra, az élet többi területére, a párkapcsolatra úgy en bloc. Velem eddig még nem sikerült megetetni, hogy aki a szexben birtokló, leigázó, méltatlan és megalázó helyzetben szereti látni a párját, az úgy egyébként tiszteli, mindennél jobban szereti és saját magával szemben is előtérbe helyezi őt. Szerintem ilyen nincs, ez egy phaszság. De ha valaki úgy érzi, meg tud győzni az ellenkezőjéről, és van is hozzá energiája, akkor örömest "meghallgatom" az álláspontját.
2021. jan. 28. 23:00
 9/15 anonim ***** válasza:
90%
Nem áll szándékomban meggyőzni téged. Úgy éled az életed, ahogy szeretnéd... Egyébként meg a bdsm-ben is a szubmisszívn fél van a dom előtt, csak ezt nagyon sokan (ahogy te se) nem képesek megérteni. De nincs is rá szükség. Ha valamit nem akarsz, ne csináld.
2021. jan. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szeretek a sexben submissiv nő lenni. Izgalommal tölt el ha használják a testem, ha csicskáztatnak, megaláznak. Az ilyen szerepjátékokat kedvelem.
2021. jan. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!