Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, akiknél annyi a szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, akiknél annyi a szex hogy hátradőltök és hagyjátok hogy a férfi tegye a dolgát, ti élvezitek a szexet?

Figyelt kérdés

Barátnőm mindig is ilyen volt. Ha szexet akar akkor elkezd simogatni odalennt, egy kis csókolózás, majd leveszi/levesszük a ruháit és a hátára fekszik. Ez után pajzán mosollyal az arcán vár rám.


Részemről kicsit aktívabb részvételt, orált, kezdő póz javaslatot, stb várnék tőle ahogy én is kezdeni szoktam a dolgokat, nem csak elterülést mint az alföld. Néha olyan mintha csak szeretne túlesni rajta. Mindig is ilyen volt tehát nem csökkent a libidója vagy ilyesmi.


2021. jan. 28. 05:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%

Nem tudom. Őszintén, nekem is volt olyan partnerem, akivel így ment. De ott már elég lapos volt a szex és ő sosem javasolt semmit. Én akartam volna egy kis izgalmat, változatosságot, de nem nagyon volt vevő rá.

De elengedtem, mert igazából sem a csók, sem az orál nem volt vele az igazi, csak a ki-be technika.

Tehát a szexuális életünket 10/4-re értekelem. Erre mondják azt hogy hiába a nagy szerszám.....

2021. jan. 28. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
69%
ne aggodj, ezt itt senki nem fogja bevallalni, hogy o csak fekszik, mint egy darab fa es varja, hogy kinyaljak/megdugjak. egyszeru: nem kell legkozelebb oralisan kielegiteni az ilyen noket. elvarja, mert megszokta, mert te mint egy jo papucs mindig megcsinalod neki szolgalelkuen. mondtad mar neki, hogy ez igy nem oke neked? nem..? ja, nema gyereknek..
2021. jan. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
71%
Én ilyen vagyok sajnos, úgymond egy fadarab. Viszont nagyon élvezem a szexet.
2021. jan. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
3# És nincs igényed új pózokra, élményekre, módszerekre? A századik alkalom után is tetszik neked így a szex vagy a barátod hoz új dolgokat a szeretkezésbe?
2021. jan. 28. 08:09
 5/19 anonim ***** válasza:
81%
Próbáld azért ki, hogy a farkad a szájához teszed, csak fog szopni, az már fél siker, akkor jó az út...
2021. jan. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
63%

Hát őszintén szólva én is csak fekszem, amikor a barátnőm kinyal, de ebből sosem volt probléma közöttünk eddig.

Csókolózunk, simogatjuk egymást, aztán ha én vagyok a soros, akkor fekszem, nyögdécselek, esetleg mozog a csípőm (nem szándékos), amikor pedig elélvezek, akkor a hajábamarkolva élvezkedek.

Ő szintén...élvezi és ennyi.

2021. jan. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

5# Ha megkérem akkor csinálja szájjal, sőt volt már olyan is hogy reggel magától elkezdett orálozni.


Inkább arra lennék kíváncsi hogy ez lehet-e - a számára - unalmas vagy rossz szex jele. De a hozzászólások alapján van aki így élvezi a szexet szóval valószínűleg nincs gond ezzel.

2021. jan. 28. 09:00
 8/19 anonim ***** válasza:
77%
az egyik exem is ugyanilyen volt, szerencsére már jó 2 éve megszabadultam tőle, pedig nem kevés ideig voltunk együtt. az utolsó fél évben alig szexeltünk, mert beleuntam hogy semmit nem akar csinálni. 2x szopott le 4 év alatt. F to pay respect
2021. jan. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
29%
Én is inkább olyan vagyok, mint a barátnőd, annyi különbséggel, hogy az orált nagyon szeretem. Nagyon élvezem így a szexet. A barátom is mondja, hogy újíthatnánk valamit...
2021. jan. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
9# És te mièrt nem szeretnél újítani? Ennyire élvezed ezt az egy módját a szexnek vagy nincs semmilyen ötleted, vágyad amit kipróbálnál?
2021. jan. 28. 09:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!