Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők és férfiak , el szoktátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők és férfiak , el szoktátok mesélni , intim dolgaitokat a barátnőknek , haveroknak ?

Figyelt kérdés
Például , olyasmire gondolok , ha szeretkeztek otthon , vagy bárhol a partnereitekkel , azt el szoktátok -e mesélni , nők a barátnőiteknek , férfiak a haveroknak ? Egyáltalán , szóba szokott - e kerülni a szex , mint téma ?
2021. jan. 28. 12:21
 1/10 anonim ***** válasza:
66%

Soha nem szoktam, ez kettőnkre tartozik. Szerencsére a barátaim, munkatársaim sem szokták az intim dolgaikat megosztani velem.

Ffi.

2021. jan. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, max annyit hogy ma nagyot "buliztunk" asszonnyal.
2021. jan. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Értem , és teljesen egyet is értek , mindkét válaszadóval .

Ez szerintem is , magán jellegű dolog , ami nem tartozik igazán , senki másra , a párunkon kívül .

2021. jan. 28. 12:31
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

23/f vagyok.

A szex előjön témának...

Nem mindenről számolunk be csak ha van valami kis extra benne...vagy alkalmiknál

Szerintem nem annyira tabu téma ez mint amennyire annak kezelik sokan

2021. jan. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Természetesen , értem persze nehéz is elkerülni sok esetben , ha társaságban van az ember , hogy szóba ne kerüljön a szex , mint téma .
2021. jan. 28. 12:41
 6/10 anonim ***** válasza:
Csak a legjobb barátnömnek
2021. jan. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Egyszer egy lánybarátommal feküdtem le. Kb 3-4 éve. Jo volt a szex, viszont én nem mondtam el senkinek, hogy hogyan, milyen pozban.


Majd visszahallottam a barátnöjétöl, hogy mennyire imádtam a cicijeit szex közben. Majd kiderült, hogy a két csaj még azt is megosztja egymás között, hogy a srác mekkorát meg milyen izüt spriccel.


Mondhatom, szép. Nincsen ezzel bajom, hogy megbeszélik, csak a másik ne fecsegje ki ennyire könnyen.

2021. jan. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen , akkor van probléma , ha már többen is megtudják a részleteket .
2021. jan. 28. 14:37
 9/10 anonim ***** válasza:

Alapvetően nem, de ha feljön a téma (teszem azt valamilyen ivós játéknál, vagy az egyikünk tanácsot kér) akkor őszintén, de felszínesen elmondjuk, amit lehet. Például ha rákérdeznek valamire, legfeljebb utalva válaszolok, de konkrétumot nem szoktam mondani.

25N

2021. jan. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
( 9 ) - Ez így még , bele fér szerintem is .
2021. jan. 28. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!