Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elsősorban olyan fiúktól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban olyan fiúktól kerdezném akiknek a szájba élvezés elsőrangú. Ti hogy birtok ki nélküle?

Figyelt kérdés

Ti, hogy viselitek el azt, ha a baratnőtök nem nyeli le? De még csak szájba sem engedi, hogy menjen, hogy utána kiköpje legalább.


Az előző barátnőim imádták lenyelni, követelték, hogy szájukba mehessen. Élvezés után szívták, szopkodták, hogy minden csepp kijöjjön.


A jelenlegi barátnőm meg semmi ilyet nem szeret, nem akar.


Orálisan kielégít, de élvezés előtt jeleznem kell.


Számomra a sperma lenyelése elsőrangú, nagyon élvezem.


Ti, hogy fogadtátok el ezt? Hogy tudtatok e nélkül élni?



2021. jan. 30. 09:40
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Ha neked ez ennyire fontos, próbáljátok megbeszélni. Ha nem megy, szakíts vele és keress egy normális nőt.
2021. jan. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%

#1, attól, hogy nem nyeli le, stb, még "normális" nő.

Én mindig lenyelem, szóval hidd el, tudom milyen íze van.

Sós, keserű stb és ezt nem minden lány szereti.

2021. jan. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%
szakitanék ilyen nővel...f
2021. jan. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
46%

2

A normalitás relatív, számomra az ilyen nő egyáltalán nem normális.

2021. jan. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok. Kapcsolat elején úgy gondoltam megleszek nélküle, de egyre rosszabb.
2021. febr. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!