Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen egy egyéjszakás kaland?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy egyéjszakás kaland?

Figyelt kérdés

Mennyiben különbözik attól, mikor a párjával szexel az ember?

Sosem volt ilyenben részem, de valahogy nem is tudom elképzelni, hogy zajlik. Ugyanúgy van csók, ölelés, minden, vagy csak úgy hidegen zajlik az egész? :D

Nem kényelmetlen 'lekommunikálni' közben egy szinte idegennel, hogy kinek mi a jó/mi nem jó?

Kinek milyen tapasztalatai vannak ilyen téren?


2021. jan. 30. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

Sose láttam, cseteltünk egy társkeresőn. Szexre terelődött a téma mindketten beindultunk. Éjfél körúl íratm hogy jöjjön el, szexelünk. 20 perc kocsival, felcsengetett, feljött, puszi, csók vetkőzött, szexeltünk 3 ig, alvás 7 kor ébredt, ment dolgozni. Sose láttam többé.

Jobb volt mint egy maszti, de köszönőviszonyban sincs egy olyan szexel amikor vannak érzelmek.

A kockázatokat is figyelembe véve inkább egy kényelmes maszti.

2021. jan. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha van vonzalom és passzol 2 ember, kívánják egymást és mindenki megkapja amire vágyik testileg és lelkileg is, akkor lehet jó,
2021. jan. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jó néhány üzenetet kaptam, az egyenként válaszolgatást megelőzve kiegészíteném a dolgokat annyival, hogy 24 éves lány vagyok, és a téma csak elméletben érdekel, nem keresek hozzá partnert. :)
2021. jan. 30. 22:13
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Pont olyan amilyenné a felek teszik... nem egyforma két alkalmi kaland. Van ahol van csók, sőt még akár megismerés is (amiből - ritkán de előfordul) akár kapcsolat is lehet. Meg van mondjuk swinger gangbang party ahol még a nevét sem tudod és nix csók. Nem egyformák, nekem a kalandjaiban kb. felében volt csók, de a partnereim töredékeivel volt utána ismétlés (csak akivel nagyon megvolt az összhang).
2021. febr. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

ha szereted a szexet

és okosan választasz partnert

izgalmas és pezsgő érzés,

2021. febr. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!