Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek elítélendő ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elítélendő ha titokban hangfelvételt készítek akkor amikor szexelünk a barátnőmmel? És ezt vissza hallgatva könnyitek magamon? Mármint a nyögéseire.

Figyelt kérdés

Eddig két hangfelvételt készítettem.


Lányok, ha kiderüne, mérgesek lennétek?


2021. jan. 31. 10:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
56%
Én dobnálak is azonnal. Ezt meg lehet beszélni...
2021. jan. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
73%

Én is szakítanék. Mi lesz legközelebb titokban pucér képet csinálsz róla?

Egy párkapcsolatban ne verjük már át a másikat és ne csináljunk olyan dolgot amit ő lehet nem akar.

2021. jan. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
79%

ez nagyon gaz.

miert nem kerdezted meg elotte, h csinalhatsz-e hangfelvetelt? ha tenyleg a baratnodrol van szo, es nem kamuzol, nagy esely van ra, h amugyis megengedte volna. de ez a sunyiskodas gaz..

2021. jan. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem engedi, hogy felvegyuk az aktust, pedig engem nagyon izgat és nagyon jó lenne vissza nézni. Eléggé lapos a szexualis életünk, ezzel és más dolgokkal szeretném feldobni többek közt, de hajthatatlan.
2021. jan. 31. 11:07
 5/18 anonim ***** válasza:
92%
Kompromisszumokat kell kötni, ha ezt nem engedi lehet mást ő is kipróbálna. Ne legyél ennyire önző, fogd fel ha valamit nem szeretne. Ha neked ez nem jó van az az opció hogy szakítasz vele.
2021. jan. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
75%

Mekkora suttyó vagy, én biztos hogy kivágnálak azonnal ha össze-vissza hazudoznál!

Titokban készült dolgok pedig elég betegek, ha nem engedi miért kell erőltetni? Barom.

2021. jan. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Sajnos nem nagyon lehet ravenni semmire sem. 3 éve vagyunk együtt. Lennének igenyeim. Mondjuk feldobni a szexet egy két szexibb fehérneművel, combfixel, magassarkúval, esetlegesen szex közben egy két csúnyább, mocskosabb beszeddel, de mindent leszavaz.
2021. jan. 31. 11:22
 8/18 anonim ***** válasza:
6%
nem elítélendő, egészségedre
2021. jan. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
26%
Ez remek ötlet. Köszönöm.
2021. jan. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
73%
Eléggé.
2021. jan. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!