Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik, nektek van olyan dolog...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, nektek van olyan dolog ami zavar abban ahogy elélvez a barátnőtök?

Figyelt kérdés
Engem néhány dolog eléggé zavar, de sosem mondtam neki, mert nem akartam megbántani. Mikor kinyalom van hogy majdnem sikítva beszél mikor már majdnem elmegy. Meg mikor ugy csináljuk hogy én vagyok felül missziben állandóan átkarol és a nyakamba liheg. Mostmár szeretnék szólni neki, csak nem tudom hogyan. 26F

2021. febr. 1. 11:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%

Kinyitod a szád és kommunikálsz?

Az élvezésben pont az a lényeg, hogy nem gondolkozol hanem átadod magad neki és jó esetben ezzel még a partnert is izgatod.

2021. febr. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
Tyíha!
2021. febr. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
97%
Neked nem való a szex!
2021. febr. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
97%
Te hülye vagy 😂😂
2021. febr. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%
szólj neki, ennyi. nekem is szólt a barátnőm anno, hogy mikor meglovagolva élvez ne markoljam annyira a seggét mert nem tud úgy mozogni ahogy akar és ugy nem ok neki. odafigyeltem és nem szoritottam annyira utána. nem volt belőle semmi probléma. te is mondod h ne karoljon át mindig és problem letudva
2021. febr. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
96%
Hiába szólsz neki, ez akkor is ösztönösen fog jönni. Örülj neki hogy kimutatja hogy élvezi.
2021. febr. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk ha tul hangos, akkor szolhatsz neki, hogy picit csendesebben, mert meghallja az egesz haz. viszont ez a ‘missziben a nyakamba liheg’ hiszti eleg gaz, ez teljesen normalis dolog, megis mit kene csinalnia?! ha ennyire eretlen vagy, neked nem valo meg a szex. verd ki, aztan kesz, mindenki jobban jar, szegeny lany is megszabadul egy gyerekes idiotataol.
2021. febr. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Kegyetlen sorsod lehet hogyha a barátnőd elengedi magát szex közben és hangot is ad neki. Én is hangos vagyok szex közben soha senki nem bánta, hanem felizgatta őket. Az meg hogy misszionáriusba a nyakadba liheg...hadd vegyen már levegőt szegény lány:D
2021. febr. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Szegény szerencsétlen, beleliheg az a gonosz barátnő a füledbe?

Már arról levágható, hogy kamu, hogy ahelyett, hogy örülnél, mert elélvez, inkább az a bajod, hogy átölel.

2021. febr. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
94%
Más meg ugyanitt amiatt panaszkodott, hogy az ő csaja meg olyan, mint a darab fa, nem mutatja ki, hogy élvezi. Persze én is furcsállom, hogy neked ezek a problémáid a szexuális életedben, de amúgy a kérdésed jó arra, hogy megmutassa, mennyire nem vagyunk egyformák, mennyire mások az igényeink szexben is, ami az egyiket izgatja, a másikat zavarja.
2021. febr. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!