Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiakat kérdezném. Volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiakat kérdezném. Volt nektek olyan, hogy szexre került sor egy csinos nővel, aki be is jött nektek, de a szerszám nem működött rendesen? Sajnos sokadik alkalomra sem. Mi a teendő ilyenkor? Hogy tudna a pasi ellazulni?

Figyelt kérdés
2021. febr. 1. 21:06
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
79%
Nem volt, szűz vagyok.
2021. febr. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
43%
Ez tömény impotencia. Keressen fel egy szakit a témában! Lehet olyan hogy elsőre túlizgulja ezért nem áll fel, na de többször is?
2021. febr. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 Noren1989 ***** válasza:
76%
Nem, első alkalomra is szépen muzsikàl a műszer.
2021. febr. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Azt mondja, más nővel nincs ilyen gondja. Olyan mintha tartana tőlem.
2021. febr. 1. 21:19
 5/35 anonim ***** válasza:
92%
Lehet hogy rástresszel.
2021. febr. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Vagy ép van más szexuális kaland
2021. febr. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%

Volt... részegen, buli után :D


Ja amúgy a stressz a legnagyobb libidógyilkos, senkinek sem áll fel ha pisztolyt szorítanak a fejéhez. Csak itt a pisztolyt a pasi nyomta a saját homlokához a teljesítménykényszerrel.

2021. febr. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

Olyan még nem volt, hogy sokadik alkalomra se;

olyan volt már, hogy irgalmatlanul be voltam b-szva, vagy nagyon rástresszeltem, és elsőre nem állt fel, pontosabban felállt, csak menet közben lelankadt.

De hogy sokadik alkalommal.. olyan még nem, normális nőket fogtam ki eddig mindig, ha ilyen előfordult, akkor megbeszéltük, következőnél egy kis masszázzsal,simogatással próbált ellazítani, feloldani, aztán ment minden rendben.


Csak egy esetben tudnám elképzelni, hogy sorozatban nem áll fel egy nőre:

ha van benne/rajta valami nagyon taszító dolog, viszont akkor meg nem lenne második alkalom se.

2021. febr. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Volt persze stresszes voltam nagyon
2021. febr. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
Igyál előtte egy kis felest :) De csak egyet, mert ha sok akkor meg attól nem fog.
2021. febr. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!