Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez mennyire zavaró a pasiknak?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire zavaró a pasiknak? Írjatok kort is légyszi! Főleg kapcsolatban kérdezem.

Figyelt kérdés
Teljesen csupaszra borotvált a puncim, de 2-3 naponként borotválkozok, szóval van, hogy már picit tüsis. Illetve az ánusz körül és a 2 farpofa között marad egy kevés szőr. Anál szex sosem volt és nem is lesz az életemben. Lány vagyok és hetero kapcsolatokról szól a kérdés.

2021. febr. 7. 18:57
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
37%
A szőrös punci nem gáz, minden más igen! Növessz agyat, amíg nem késő!
2021. febr. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
72%

az a legjobb ha simára van borotválva.

de persze ha kihagysz 2-3 napot akkor nem gond,ha nem szúr nagyon

2021. febr. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
75%

a természetes szőrzetet kedvelem és még a farpofák közötti szőrszálakat is izgatónak találom (mondjuk ha maga a fenékgömb szőrös, mint nekem férfiként, az már nem jön be). de mai körülmények közt nem igazán mondható tipikusnak az ízlésem.

a borosta elég szúrós tud lenni, nem túl kellemes.

30f

2021. febr. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
82%
Nem gáz egyáltalán a szőrös punci meg leírtak alapján ápolod magad rendesen!! szóval nyugi nem zavaró!!! 29F
2021. febr. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
74%
2-3 napos borotválás nem zavar,de ha szőrös az is tud izgató lenni! 52 éves ffi! Te korod mennyi?
2021. febr. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
79%
Nekem is ilyen, inkább nekem zavaró hogy szúr és viszket amikor nő a szőr. Ez teljes borotválkozás után egy nappal már jelentkezik és majdnem 3 napig tart szóval magam miatt nem borotválnám soha. De párom szereti a csupaszat és a szexi bugyikat (én még azt sem, irritál az anyaga) de miatta elszenvedem ezt is. Hetente csinálom mert gyakrabban nem tudom elviselni
2021. febr. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
84%
Én mindig gyantazom kb 2 hetente közte meg epillalom ha úgy van így mindig puha marad
2021. febr. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
49%
#7 hogy a p*csába lehet hogy bírod epillálni? Nem rosszból csak meglepődtem mert az rohadt fájdalnas és véres folyamat lenne...
2021. febr. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
3%
A 2-3 napos puncival nincs gond, de azert az analra nyitott lehetnel idonkent.
2021. febr. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
5%
Nagyon jo ha csupi es még a borostás punco is belefér viszont nagy kar hogy nincs popsi szex!
2021. febr. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!