Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet arra a magyarázat,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet arra a magyarázat, hogy évekig nem sikerült elélveznem férfi társaságában vagy általa, de 1 éve meg minden gond nélkül?

Figyelt kérdés
Nem egy fix partnerrel voltam az évek alatt, hanem jó párral, mind tapasztalt volt, de csak az utóbbi 1 évben tudtam orgazmust elérni így is. Komolyan nem értem. Azóta viszont minden szexnél.

2021. febr. 7. 20:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy? Ez tényleg fura:D

Az utóbbi egy évben több pasival voltál vagy egy fix partnerrel?

Simán lehet hogy valahogy 'megérettél' rá vagy elmúlt valamiféle gát ami benned volt és akadályozta az orgazmust

2021. febr. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Magadnak kell ráérezni mi a jó, hogy el tudj élvezni.
2021. febr. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az utóbbi egy évben több pasival is voltam
2021. febr. 7. 20:22
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Férfivel sikerült megtörni a jeget vagy magadnak?
2021. febr. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom valami belső változás, önismeret, a megfelelő ráhangolódás magára az élvezetre. Na meg a partner- már ha nem szólóban élvezel folyamatosan- is lényeges.
2021. febr. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
23 éves vagyok amúgy :)
2021. febr. 7. 20:37
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Felnőttél a szexhez 🤷‍♂️
2021. febr. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondok két lehetséges okot. Az egyik hogy bár figyeltek az eddigi partnereid is de nem ELÉGGÉ. A mostani partnereddel van meg az a közös hullámhossz, szinkron az ágyban ami kellett hogy elvigyen a csúcsig a többivel meg nem (bármennyire is kijöttél velük az ágyon kívül). A másik hogy az ember szexualitása folyamatosan fejlődik, mostanra törtek át benned olyan mentális gátak, blokkok a tudatalattidban amikről nem is tudtál. Mindegy az oka, a lényeg ha már megtörtént akkor élvezd! :)
2021. febr. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!