Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elsősorban férfiak véleményére...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban férfiak véleményére lennék kíváncsi. Megismerkedtem egy férfival, többször találkoztunk, mire eljött az első együttlét ideje. Mitől lehet amit tapasztaltam? Többi lent

Figyelt kérdés

Nagyon hamar elment, szóval kb éppp csak elkezdtük már éreztem rajta, hogy alig bírja.

Egy másik alkalommal szájjal szerettem volna kielégíteni, de úgy tűnt valami gobd van, mert elkezdett "összemenni". Aztán végülis sikerült befejezni.

Azt nem gondolom, hogy a képeségeimmel van gond, mert korábbi kapcsolataim alatt nem volt probléma, sem panasz rá.

Amire én gondolok:

1. zavarban van (de nem az a típus egyébként, és nagyon jó pasi, szóval nem szégyellheti pl a testét)

2. rég volt nővel és annak a hatása (erről nincs infóm, hogy mikor volt utoljára magán kívül mással)

3. elindult benne valami érzelmileg és ennek a hatása

4. fogalmam sincs, nem találkoztam még ilyennel


Szóval szerintetek férfiak ez mitől lehet, mivel tudom segíteni, hogy legközelebb ne legyen ez?


2021. febr. 8. 08:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Szerintem azért mehetett el gyorsan mert régen csinálhatta, sőt valószínűleg nem is verte ki jópár napja. Voltam én is így, pedig alapvetően nehezen megyek el.
2021. febr. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Tegyük fel rég volt nővel és ki sem verte, de akkor következő alkalommal, amikor szájjal próbálkoztam, miért ment össze? (ez másnap volt)
2021. febr. 8. 09:02
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Az orálos rész kapcsán: valakinek túlérzékeny a makkja, és ezért reagál így, tehát túl erős az inger: fáj - ilyenkor ugye nem ő irányít, mint amikor ő mozog benned. Vagy bizonyos részek túlérzékenyek. Ha ez áll fenn, akkor felhúzott bőrrel lehet jó, illetve különféle területek különféle erősségű ingerlése esetleg segíthet. De ha végül sikerrel jártál, akkor szerintem csak össze kell szokni. 48f
2021. febr. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
siman csak izgul, majd osszeszoktok. nem kell tulgondolni.
2021. febr. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem néha (szerencsére ritkán) olyan is megesik, hogy szex közben teljesen prózai dolgok jutnak eszembe, amelyek elvonják a figyelmemet és lelohasztanak.
2021. febr. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy baromira gyorsan elmegy lehet attól, hogy rég volt nővel és nagyon felizgult. Lehet attól is, hogy szűk vagy neki, azaz, még kis mozgásra is erős ingereket kap :)

Az hogy nem akart neki felállni, az meg az izgalomtól is simán összejöhet. Ez lelki dolog. Bármennyire is akarod, tetszik a másik, egyszerűen túlizgulod és nem megy. A “B” megoldás pedig az, hogy esetleg könnyített magán mielőtt meg akartad lepni :)

2021. febr. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Nem könnyített, mellettem aludt végig előtte :D
2021. febr. 8. 20:46
 18/19 anonim ***** válasza:
Azóta változott valami, vagy már szakítottatok?
2021. máj. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Eltűnt... aztán megkerestem és az volt a kifogása, hogy nem volt meg a kémia, ezért nem szeretne kapcsolatot velem.

Nem tudtam mire vélni, hiszen amíg nem volt szex, kb megőrült annyira kívánt.

2021. máj. 5. 20:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!