Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyha egy párkapcsolatban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyha egy párkapcsolatban élő férfi munkahelyén egy nőhöz közelebb kerül, folyton együtt vannak, esetleg flörtölnek akkor ellaposodott a kapcsolata a pasinak, vagy unja?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok ebben érintett! Csak érdekel, párszor már láttam ilyet.
2021. febr. 8. 10:15
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Általában ezek a férfiak hosszú távú kapcsolatban vannak
2021. febr. 8. 10:16
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem feltétlenül van összefüggés.
2021. febr. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen van összefüggés. Nem is biztos, hogy a két fél komolyan is veszi.
2021. febr. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem biztos hogy komolyan veszik. De azert ilyenkor kivulrol is latja mindenki ha azert nem kozombosek egymasnak, ha mar egymas nyakan lognak.
2021. febr. 8. 10:35
 5/12 anonim ***** válasza:
Irígy vagy a csajra vagy mi?
2021. febr. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
59%
Ha egy férfi másra vet szemet, akkor valami gond biztosan van otthon.
2021. febr. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Rettento irigy vagyok 🤣 Sot, mind a kettore, mert ket ilyen tapasztalat alapjan gondolkoztam el ezen.
2021. febr. 8. 10:41
 8/12 anonim ***** válasza:
Szegénykém. Nincs aki flörtölgetne veled?
2021. febr. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Szarkazmusrol hallottal? Nem vagyok feltekeny negyvenes nokre. De nem lehet csak szimplan valaszolnina feltett kerdesre, kotekedes nelkul?:D
2021. febr. 8. 10:47
 10/12 anonim ***** válasza:

50-50% az esély, vagy igen, vagy nem, megjósolhatatlan. Tény, hogy a félrelépések 2/3-a munkahelyen történik, azon egyszerű okból kifolyólag hogy a munkatársaiddal találkozol a legtöbbet, velük töltöd a legtöbb időt.

Ettől még simán lehetsz úgy is jóban valamelyik ellenkező nemű munkatársaddal, járhatsz vele ebédelni, bulizni vagy akármi hogy nincs köztetek semmi. Az is lehet csak kell neki egy kis "flörtizgalom" de esze ágában sincs félrelépni, s amúgy minden 100% okés otthon csak a "vadászszenvedélyét" bizonyos határok között így éli meg. Meg az is lehet napi 3x dugnak a hátsó raktárban/irodahelységben/ebédidőben stb.. Mi ezt meg nem mondjuk, de nem is érdekel. Szerintem te se üsd az orrod a dolgukba, rájuk tartozik.

2021. febr. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!