Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nővéremet a steampunk szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nővéremet a steampunk szex szerepjáték izgatja?

Figyelt kérdés
Egy csomó ilyen cuccot találtam a szekrényében. Most nála élek, és mikor nem volt itthon, tudom nem helyes, de körülnéztem nála. Van egy szekrénye fűzőkkel, szoknyákkal, ingekkel, ilyen kalapja is van. Csomó ilyen harisnya, bugyi, nagyon sok pénzt költhetett erre. Van ilyen bőr bilincse is, meg több öve, amiket nem hiszem hogy hord, korbácsok is vannak. Az a szekrény maga a megtestesült erotika. Szerintem szeretője is van, mert vannak esték mikor elküld. Szerintetek?

2021. febr. 8. 15:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintünk van e szeretőkje a nővérednek? 😂😂 Bocsi, de ez kit érdekel, hagyd békén, ne turkálj a cuccaiban.
2021. febr. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
tuti valami beteg vagy xddx
2021. febr. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy ez neked? Azt csinál amit akar
2021. febr. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Amugy en sem ertem, ebben mi olyan erdekes. Illetve, ha teged erdekel a tema, miert nem kerdezed meg tole? Jo nyilvan egy kicsit para, hogy turkaltal a szekrenyben, de gondolom ki tudod magyarazni, hogy mit kerestel ott? Illetve az is kerdes, hogy te hugi vagy ocsi vagy, mert nyilvan mas szemszogbol erdekel a tema nemedtol fuggoen.
2021. febr. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Öcsi vagyok!
2021. febr. 8. 16:09
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gáz vagy öcsi!
2021. febr. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hat akkor jo esellyel nem fogod kolcsonkerni a novered szerkoit:) De azt mondd meg, hogy most h tudod, hogy a novered ebben van benne, mi valtozott? Ha anal plugot talaltal volna, mennyiben lenne mas, vagy nem ertem.
2021. febr. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
68%
Na figyelj ocskos, huzzal vissza majnkampfozni, most!
2021. febr. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Neked ehhez mi közöd van és hogy van képed más dolgai között matatni?
2021. febr. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!