Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőmmel elhatároztuk hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel elhatároztuk hogy veszünk egy dildót, de kicsit vastagabb mint gondoltuk, heti 1 használat után kevésbé érezhet engem?

Figyelt kérdés

2021. febr. 10. 12:33
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Nem valószínű.
2021. febr. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Ugyanúgy fog érezni, a p.nci nem tágul ki "véglegesre", a hüvely nagyon rugalmas, visszahúzódik az eredeti állapotára. S egy igen nagy különbség van a dildó és közted... utóbbihoz tartozik egy pasi akit szeret, úgyhogy ne legyél féltékeny a dildóra, használjátok nyugodtan amikor jólesik.
2021. febr. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Milyen vastag és milyen hosszú?
2021. febr. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2021. febr. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a reakciókat, hát nem tudok pontos adatokat, de nagyobb mint az enyém. Vastagabb meg hosszabb, de nem drasztikusan tehát nem egy b28 centis dildo.


Nekem olyan 15 centi a dildo meg kb 18,debaz átmérője azért nagyobb szemmel láthatóan. Nem vagyok féltékeny rá, csak nem akarom hogy a kárunkra váljon.


Mikor örömöt latok majd a szemében, ne gondoljak ra hogy olyankor arról abrandozik hogy bár nekem is akkora lenne?

2021. febr. 10. 13:30
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a feleségemnek egy sokkal nagyobbat vettem , mint az enyén (15/4 kontra 21/4,5 - ráadásul fekete ) Szereti mindkettőt - házibarátnak hivjuk . A párnám alatt van a megszokott helye . Mondom neki gyakorta - sok nő szeret két farokkal játszani , látod neked megvan , mégha mübrokival is . Időnként megemlitem neki , ha szeretné kipróbálhatja a két igazis változatot is . Vagy elháritja , vagy nem szól semmit ............?
2021. febr. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
ne fossal, nemlesz ebbol semmi baj. az en csajomnak is sokkal nagyobb vibrije van mint a farkam, mégis elunk..
2021. febr. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!