Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Imádom hallgatni a pasim...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Imádom hallgatni a pasim szívdobogását amikor orgazmusa van. De őt nem érdekli az enyém. Mit csináljak hogy kedve legyen játszani a fonendoszkópommal?

Figyelt kérdés

2021. febr. 10. 16:46
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
69%
De beteg vagy baszki 🤣🤣🤣🤣
2021. febr. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
72%
Nem kell erőltetni a dolgot, nehogy már kötelező legyen más szívdobogását hallgatni kib*szott fonendoszkóppal.
2021. febr. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
67%
Én megteszem úrnőm. Amit csak kérsz.
2021. febr. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
78%
Én is imádom hallgatni a barátnőmét, de őt nem hozza lázba a téma...
2021. febr. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
94%
Semmit, elfogadod hogy neked ez a fétised, erre indulsz be és örülsz neki hogy olyan párod van aki nem rökönyödik meg rajta, elfogad ezzel együtt. Ne erőltesd rá másra a saját vágyaidat, én sem erősködök hogy a párom pacalt egyen.
2021. febr. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
78%
A szívdobogás iránti vonzódás, szexuális érdeklődés küönleges és ritka fétis, amit valószínűleg csak az ért meg, aki maga is hasonló cipőben jár. Nehéz hozzá partnert találni, ellenben kiélésének a vágya, a visszautasítástól vagy a közönytől való szorongás, illetve a partnerünk visszautítása és közönye egy más tekintetben jól működő kapcsolatot is meg tud mérgezni. Nem tudlak azzal bíztatni, hogy képes leszel a pasidat bevonni ebbe a fétisbe, mert sajnos, aki nem érzi ezt izgalmasnak, az idegenkedik tőle, sőt, néha visszataszítónak, aberráltnak tartja.
2021. febr. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
95%
Kérdezd meg mi az Ő titkos vágya szex közben, teljesítsd és lehet hogy legközelebb magától nyúl a fonendoszkópért miközben kielégít. Nekem bejött már ez a módszer. Lehet én is kipróbálom a fonendoszkópot, nagyon rá van pár csávó gerjedve:)
2021. febr. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
4/7 Akkor mit csinálsz? Beletörődtél hogy nincs benne vagy megelégszel hogy passzívan azért engedi?
2021. febr. 11. 13:49
 9/25 A kérdező kommentje:
1/8 kíváncsi vagyok hogy ha meghallgatnád a szívem akkor is betegnek gondolnál-e.... szerintem sokkkkkal betegebb emberek vannak ahogy nézelődöm itt:)
2021. febr. 11. 13:54
 10/25 anonim ***** válasza:
64%
Inkább szarjon a nyakamba, minthogy a szívverésemet hallgassa!
2021. febr. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!