Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első alkalom után erős vérzés??

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első alkalom után erős vérzés??

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok,és ma veszítettem el a szüzességem.A probléma az,hogy rettentően sokat véreztem,és még mindig vérzek,bár már sokkal enyhébben,a vaginám enyhén fáj.Ez normális,vagy szétszakított a párom? Mit kéne tennem? Köszönöm a válaszokat!

2021. febr. 11. 01:37
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Nem normális, de nem is szakított szét mert akkor már az ügyeleten lennél a fájdalomtól. Inkább durván felsértettétek a hámfalat - előjáték, síkosítááááááááááás. Ja meg a legvalószínűbb, hogy simán csak megjött (a ciklus sosem állandó).
2021. febr. 11. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszért!Hosszú előjáték,síkosítás megvolt.Mi a teendő,ha felsértett?Élhetek a közeljövőben szexuális életet?Nem tűnik menstruációs vérnek...
2021. febr. 11. 01:48
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Élhetsz minden további nélkül, a felszíni hámsérülés gyorsan gyógyul arra kell figyelni hogy ne fertőződjön (de nem fog a laktobacik teszik a dolgukat ha nem borítod fel a hüvely PH-t). Nyugi semmit sem tettetek tönkre. Ámbátor a felszíni sérülés nem intenzíven vérzik... Egy normál ciklushoz képest mennyi a mennyisége, több, kevesebb?
2021. febr. 11. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Aktus után annyit véreztem,mintha hirtelen elkezdtem volna erősen menstruálni,aztán kicsit abbamaradt,majd hirtelen megint elkezdett folyni a vér igen erősen.Most olyan,mint a mensi utolsó napjain,mikor csak pecsétel.
2021. febr. 11. 02:19
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Nekem is nagyon vérzett + még 2-3 napig utána. A nőgyógyász szerint túl vastag volt a szűzhártyám és ezért vérzett annyira amikor beszakadt.
2021. febr. 11. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Vigyázzatok vele, mert a vastag szövetnél össze is tud forrni a repedés, nem viccelek.


"Meddig fáj a szex, ha vastag a szűzhártya? | Vital.hu" [link]

2021. febr. 11. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A szüzesség elvesztése után még két három napig teljesen normális a fájdalom és a vérzés is.
2021. febr. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!
2021. febr. 11. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!