Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha szexkapcsolatra egyetlen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szexkapcsolatra egyetlen jelentkezőt sem találok, de komoly kapcsolatra lennének ismerkedők, akkor kijelenthető, hogy genetikai hulladék vagyok?

Figyelt kérdés

Tehát külsőre nem ütöm meg azt a mércét, hogy szexeljen velem egy nő, de amúgy meg ápolt vagyok és igényes és talán az egzisztenciám is levágós a képekből (nem pózolok autóval meg ilyesmi, de látszik, hogy megvannak a fogaim meg nem vagyok szakadt és helyesen is tudok írni), ezért sokan szívesen ismerkednek velem, akár olyan külsejű nők is, akikre itt sokan csorgatják a nyálukat.


Viszont ha célzottan szexre keresek nőt, akkor senki.


Tehát ez alapján tényleg igazuk lehet azoknak, akik szerint ha nem érem el a felső szintet, akkor csak pótlék lehetek? Tehát szívesebben van velem a nő, mint egy idősebb bácsival vagy tőlem is csúnyább sráccal, de igazából nem tud megkívánni szexre? Tehát maximum kisajtol belőlem, amit csak tud és folyamatosan olyanra vágyakozik, aki tőlem szexibb külsejű?



2021. febr. 11. 03:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

egy idióta vagy barátom. nem, nem mindenki a zséd után futna, de te ezt az egy értéket véled felfedezni magadban.


szexkapcsolat nőknél ritkább, és a legtöbbnek általában nem csak a tested lesz szempont, hanem mondjuk az intellektusod, érzelmi intelligenciád, meg az, hogy mint embert kellemes társoságnak találjanak. és hát izé...hogy is mondjam? your not sellin it, man.

2021. febr. 11. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

szerintem próbálkozz meg egy kapcsolattal.

talán szerencséd lesz, és végre szexelhetsz is:-)

2021. febr. 11. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért komoly kapcsolatot nem akarnék olyannal, akivel amúgy nem bújnèk ágyba boldogan nap mint nap. Számomra ennél nagyobb öngól nemigen létezne. Csak szexre hajtó pasik sokszor önző s.ggfejek az ágyban, nőként iszonyú negatív tapasztalatokra is szert lehet tenni ilyen téren.
2021. febr. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ők jelentkezni nem fognak semmire, ahhoz kb rocksztárnak kellene lenned, vagy tényleg nagyon jól kinézni.
2021. febr. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#2: Voltam már kapcsolatban többször is, nem nekem való a kötöttség. És most nem a hűtlenségre gondolok, mert mindig hűséges voltam, csak szeretek egyedül élni, gyerek, kisállat és minden más korlátozó tényező nélkül.


#3: Te lehet, de sok nő van úgy, hogy annyira akar már gyereket vagy simán csak egy családot, tartozni valahova, hogy képes ezen a téren kompromisszumot kötni. És nagyon sok férfi szív emiatt, mert nincs vagy alig van szex egy párkapcsolatban. És mivel túl sokan vannak benne, ezt teljesen természetesnek és elfogadottnak veszik, hogy "kisapám, majd meglátod, megnősülsz, egyre ritkább lesz a szex", gyerekkorom óta ezt hallom és nem csak a családomtól, mindenhonnan. Sőt, a saját bőrömön is tapasztaltam, vagy olyan nővel jöttem össze (komoly kapcsolatra), ahol a szex olyan megélt, megtűrt dolog volt, de amúgy a kapcsolat többi részéért rajongott. Én nem vártam el, nem kértem, hogy főzzön rám, ő rendszeresen meglepett ilyenekkel, ha beértem volna heti 1 aktussal és ott sem foglalkozok azzal, hogy neki van-e orgazmusa, hanem csak gyorsan elélvezek, szerintem a mai napig együtt lennénk és átszellemült fejjel bámulná a közös gyerekeinket és főzne rájuk.


Vagy rövid alkalmik jöttek össze, akik elméletileg élvezték. Meg 1-2 szeretői viszony, de ott is azért halt el, mert mikor engem akartak választani, én végiggondoltam, hogy a gyerekeiket meg ilyesmit nem akarom a nyakamba venni.


Stabilitás lenne már jó, egy fix partnerrel összejárogatni, de nem úgy, hogy egymás életét bekebelezzük.

2021. febr. 11. 12:15
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor neked egy olyan prosti valo akihez visszajársz. Nehéz olyant találni akinek elég ha elénekled: Uccu babám hogyha feláll a fszom!
2021. febr. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Vagy egy ilyen sugarbaby dolog
2021. febr. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%

Kedves kérdező, én is ilyen vagyok, nem is értem, miért kapok sok negatív véleményt. Nem mindenki akarja azt amit a többi. Néha együtt lenni, csinálni is mellette valamit, de amúgy bazi jól elvagyok egyedül.


A tinder az szerintem pont erre való. Próbálkozz ott.


26/N

2021. febr. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem sem lehetetlen ez.

Nekem is van gyerekem és én sem vágyom kapcsolatra.

Ugyanakkor szívesen programolnék is olykor azzal, akivel egyébként az ágyban is jól kijövünk, ezért nekem sem jók az "egyalkalmasok", de szerető sem akarok lenni, mert ott a másik félnek van megkötve a keze. A szabadság arról szól, hogy tényleg szabadon vagyunk együtt, amikor mindkettőnknek jó (és nem akkor amikor el tud szökni az asszonytól vagy a munkákból).

Tinderizálj szerintem is.

2021. febr. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem baj, hogy nem vágysz kapcsolatra. Sőt az külön jó, ha nem hülyítesz senkit, és nem erőlteted ami nem megy. Jól kell ezt leközölni, tisztázni, hogy ugyanazt akarjátok, ne legyen az, hogy a másik többet akar. Meg lehet próbálni társkeresőt, ott már korán lehet tudni, mik a szándékok. Prosti se hülyeség, de ha jól sejtem, nem ez a célod. Lehet tipikusan abban a korban vagy, amikor "mindenki" komoly kapcsolatot akar, és ezért is nehezebb. Ez a szerető dolog szerintem zsákutca. Egyrészt nem kéne más életébe belenyúlni, másrészt ahogy írtad is, ha téged választanak ugyan úgy komoly kapcsolatban kötsz ki.
2021. febr. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!