Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Direkt nem hallgat rám, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Direkt nem hallgat rám, vagy ennyire nem tűnik neki fel a dolog?

Figyelt kérdés
A barátom állandóan akkor hagyja abba a nyalást mikor már csak kb fél perc kéne hogy elmenjek. Fogja abbahagyja és beteszi ami ilyenkor baromi kellemetlen, kb rimánkodi szoktam már ilyenkor hogy ne hagyja abba, de mégis megteszi. Még csak 5x feküdtünk le, de nem hallgat rám és rémes. A sima reszelést én nem élvezem, szóval ilyenkor elveszik a varázs és magamnak se tudok semmi csinálni, mert hozzáérni is fáj a cilkómhoz. Már 3x elmondtam neki szexen kívül is, de folyton ezt csinálja. Nem tudom mit szólna ha én nem szopnám élvezésig. 24N

2021. febr. 11. 09:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
6%
De nem csak magadra gondolj. Ő meg a behatolást kívánja már nagyon ilyenkor, azert tenné gyorsan befelé.
2021. febr. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%

Roppant egyszerű a képlet.

Önző, és szeret veled genyózni.

Azt, hogy miért azt csak ő tudja. 🤷‍♂️

Én minden alkalommal élvezésig nyalom a partnert akive éppen vagyok.

Azon kívül, hogy nagyon szeretek nyalni, imádom látni, mikor a csaj keze lába remeg, az élbezettől. 👌

F

2021. febr. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
Én otthagynám azt a pasit aki ennyit sem képes megtenni nekem.
2021. febr. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
mert önző, és nem érdekli, hogy neked mi a jó. valszeg az élet más területein is ilyen 🤷
2021. febr. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem hagyd ott.. Ha a szex nem működik, semmi sem fog. Meg amúgy is vagy egy tahó paraszt, vagy egy ostoba iskolázatlan paraszt.
2021. febr. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%
Ha ilyen önző, akkor keressen mást, aki el ezt megteheti.
2021. febr. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
94%
Nem akarlak elkeseríteni, de ezek szerint nagyon rossz emberrel jöttél össze. Esetleg megpróbálhatod amit mondtál, hogy ugyanezt teszed vele, megmutatod, hogy mennyire rossz. Bár kételkedek, hogy jó vége lehetne.
2021. febr. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
79%
Direkt élvezi a szenvedésed, és azt hogy szivathat. Gondolkozz el azon, hogy akarsz-e járni egy ilyen emberrel.
2021. febr. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Várj, azt tudja már, hogy a nők egymás után többször is képesek elélvezni? Vagy magából indul ki: ha eldurran sz.pás közben, x ideig nem tud dugni.(?)

Tudom milyen ez, rettenetesen utálom, ha ezt csinálja valaki. Az ilyen egy agyatlan barom, ráadásul szemétláda is. Ha rendesen kinyalna, dugás közben IS elmennél. Így meg egyszer sem. Tipli onnan szaporán.

2021. febr. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
93%
Feltűnt neki, tudja (főleg hogy mondtad is) de pont lesz.rja. Neki a szex nem a te örömödről szól, hanem a sajátjáról - ezt hívják önzésnek. Valószínűleg a mézesmázas szavai mögött a tettei másban is pont ugyanilyenek lesznek. Most még csak az ágyban bukott ki a szög a zsákból, de ha kinyitod a szemed akkor rájössz másban is ilyen (legyen az pl. egy közös program szervezése, te vagy ő hova szeretne menni). Te most komolyan ilyen ember mellet akarsz maradni???
2021. febr. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!