Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Direkt nem hallgat rám, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Direkt nem hallgat rám, vagy ennyire nem tűnik neki fel a dolog?

Figyelt kérdés
A barátom állandóan akkor hagyja abba a nyalást mikor már csak kb fél perc kéne hogy elmenjek. Fogja abbahagyja és beteszi ami ilyenkor baromi kellemetlen, kb rimánkodi szoktam már ilyenkor hogy ne hagyja abba, de mégis megteszi. Még csak 5x feküdtünk le, de nem hallgat rám és rémes. A sima reszelést én nem élvezem, szóval ilyenkor elveszik a varázs és magamnak se tudok semmi csinálni, mert hozzáérni is fáj a cilkómhoz. Már 3x elmondtam neki szexen kívül is, de folyton ezt csinálja. Nem tudom mit szólna ha én nem szopnám élvezésig. 24N

2021. febr. 11. 09:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
17%
Szidjátok a pasit rendesen, de kétélű a dolog. 20 perc nyalás után már jogosan mehet el a kedve, és tér át a dugásra egy férfi, szerintem. Meg úgy állítjátok be, mintha a dugás szörnyű lenne, csak a nyalás jó.
2021. febr. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
93%

#11, Ebben a konkrét esetben rendszeresen az történik, hogy a lánynak FÉL perc híján orgazmusa van.

És a pasi leáll. Minden Egyes Kicseszett Alkalommal. Annak ellenére, hogy a nő jelezte, hogy ez neki nemhogy nem jó, de egyenesen ROSSZ, mert egyéb ingerhez abban az állapotban túl érzékeny a csiklója (és valószínűleg a nők azon 70-90%-ába tartozik, akiknek nincs hüvelyi orgazmusuk, vagy az adott partnerrel nincs).

És akkor ne legyen kiborulva, hogy minden egyes szex a pasi orgazmusával zárul, az övé meg kitérdekel.

Hagyna ott téged 98%-os készültségben a nőd a kérésed ellenére (pl. lekötözött kézzel), míg ő elélvez máshogy, aztán nem értené, mi bajod - a 3. ilyen után már nemigen járnál vele tovább, és nem is értenéd, hogy hogy lehet ilyen paraszt.

2021. febr. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
92%
Hát ez kb. tényleg olyan, mint ha a csaj lovagolna a pasin, elmenne, majd hirtelen leugrana róla, mielőtt az elvezne és akkor ennyi drágám, neked is annyi időd volt rá. 😁
2021. febr. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
92%
Add vissza neki, utana hagyd ott... keress olyan pasit aki elvezettel kielegit. Es nemhagyja felbe a legjobb resznel. Ez igy eleg paraszt dolog. Vannak olyan pasik, mint en is, hogy odafigyelnek az ilyen aprosagokra.
2021. febr. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
82%
Lapátra vele 🤷‍♂️
2021. febr. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!