Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A dundibb lányokat miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A dundibb lányokat miért kezelik tárgyként?

Figyelt kérdés
Itt most konkretan a szexre gondolok. A szep vekony holgyeket simogatjak csokolgatjak elhuzzak a dugast akar egy oraig a ducibbaknak meg csak behajitjak... ez miért van?
2021. febr. 11. 21:04
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező, ez egyáltalán nem igaz. Rossz pasival találkoztál, vagy rossz helyen keresgélsz.
2021. febr. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
94%
Ez nem igaz szerintem, sok férfi társam a csinos, dögös lányokat sem kényezteti úgy, ahogy kéne, és te gondolod.
2021. febr. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok duci, átlagos vagyok, talán még vékonykának is elmegyek. Na engem garantáltan csak használtak eddig. Simogatás? Puszi? Minek az. A lényeg, hogy nekik jó volt. Az meg már a kutyát nem érdekelte nekem milyen.
2021. febr. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
39%

#13: A kérdés már csak az, hogy miért pont olyan srácokat választottál?

Az a helyzet, hogy téged sem érdekelt, hogy neked jó legyen. Akkor meg, mit vársz?

2021. febr. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Barátommal mar kb. egy eve egyutt vagyunk es mar ugy megszoktuk az ilyen gyorsabb meneteket. Nem is igenylem a szeretgetest (nos ez tevedes mert igazabol jol esne) de ugy vagyok vele, hogy az ilyen lanyok oruljenek ha nem taposnak rajtuk keresztul akar szo szerint is.
2021. febr. 11. 22:24
 16/26 anonim ***** válasza:
61%

15

mondjuk ez jogos, én is csak szánalomból flörtölök/dugok a kövérekkel... valakinek meg kell tenni, érted

2021. febr. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
#15: Te sem tiszteled magad egyáltalán és csak azért vagy valakivel, mert nincs jobb. Őszintén: Mégis, mit vársz így?
2021. febr. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Nem azert vagyok vele mert nincsen jobb. Hol van az megirva, hogy muszaj ferfi a boldogsaghoz?
2021. febr. 11. 22:35
 19/26 anonim ***** válasza:

"az ilyen lanyok oruljenek ha nem taposnak rajtuk keresztul akar szo szerint is"

Ja, nem azért...

2021. febr. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Ilyen az élet. Ez van :)
2021. febr. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!