Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A dundibb lányokat miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A dundibb lányokat miért kezelik tárgyként?

Figyelt kérdés
Itt most konkretan a szexre gondolok. A szep vekony holgyeket simogatjak csokolgatjak elhuzzak a dugast akar egy oraig a ducibbaknak meg csak behajitjak... ez miért van?
febr. 11. 21:04
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Nem az volt a kerdes hogy miert vagyok a baratommal, hanem hogy az ilyesmi tipusu noket miert kell egy bizonyos szintre lealacsonyitani? Hmm... na miert?
febr. 11. 23:26
 22/26 anonim ***** válasza:

21

Számomra egy nő a szépsége miatt is nő, ha erre nem képes adni, akkor elveszti az érdeklődésemet/tiszteletemet. Az megint más, ha valakinek konkrétan a dagadtak jönnek be, de azért ez a kisebbség. Tessék lefogyni! Statisztikák szerint a túlsúlyosak elenyésző része túlsúlyos betegség miatt.

febr. 11. 23:29
 23/26 anonim ***** válasza:
Nem tudom, legutóbb mikor egy cuki dundi csajjal voltam, mindig elhúztam vele a szexet. Érdekes, hogy ott ajnározott, pedig szerintem ez az alap.
febr. 11. 23:34
 24/26 anonim ***** válasza:
Nem kezelem őket sehogyan sem, de ha ez megnyugtat, nem csak azokat kezelik úgy.
febr. 12. 04:12
 25/26 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de amilyen stilust es szoveget itt lenyomtal, arra komoly ferfi nem lesz vevo. Ezt magadnak koszonheted.
febr. 12. 07:35
 26/26 anonim ***** válasza:
Szerintem te is hibás vagy. Keress egy értelmes férfit, és te is válj felnőtté. Nem ilyenek a férfiak mint amit leírtál.
febr. 12. 08:47
1 2 3
Spirulina Alga tabletta

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!