Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy 25 éves, sportos alkatú,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 25 éves, sportos alkatú, nem csúnya, heteró nōnek miért nincs párja?

Figyelt kérdés
2021. febr. 12. 12:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
Mert nem akar vagy olyan a természete , amit nem lehet kibírni
2021. febr. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%
Mert mondjuk egyedül érzi jól magát jelenleg, vagy épp ismerkedési fázisban van, ezer oka lehet. ha valaki szép és fiatal, kötelező hogy legyen párja? :D
2021. febr. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
84%
Mert nem lelek normális férfit.
2021. febr. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
55%

Mert onbizalomhianyos.

Nincs kisugarzasa

2021. febr. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
90%

A mostani helyzetben más előnyös megjelenésű karakterek se tudnak párt találni, mert sehova nem lehet még beülni, rohadt hideg van és szar a közhangulat. Nekem sincs párom, pedig én is próbálok magamra odafigyelni és próbálom magam fejleszteni, mégis elfogadtam, hogy jelen helyzetben nem lehet randizni sehol se. Egyébként 1000 további oka is lehet annak, hogy miért nincs párod. Nem feltételezek rólad semmit se, hiszen nem ismerlek, de lehet, hogy mégis van benned valami, amin érdemes lenne változtatni, de ezt csak te tudhatod, hogy konkrétan min'. Látatlanban nehéz megítélni, hogy milyen okok miatt nem hozott még neked valakit a sors.


20/F

2021. febr. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 mikeXxX ***** válasza:
80%
És mégis te azt honnan tudnád hogy nincs neki 🤦‍♂️?
2021. febr. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Tegyük fel, tudom
2021. febr. 12. 12:41
 8/20 anonim ***** válasza:
92%

Én 24 vagyok, jó alkatú és nem csúnya, tanult. Azért nincs senkim, mert amit a mai férfiak többsége művel, arra nincs szükségem. Előre mondom, akinek nem inge... : mostmár ott tartunk hogy a hűség hülyeség, nagyon torzult szexuális igények vannak (pedig én sem vagyok prűd), senki nem akar tenni a kapcsolatért és a kapcsolatba semmit (ez férfire és nőre is igaz).


Vannak kivételek tudom, de szerintem elég nagy probléma a többségnél, hogy nincs kivel normális kapcsolatot kialakítani.

2021. febr. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Mert lehet nem akar kapcsolatot.
2021. febr. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
47%

#8

aki pedig normális, de nem egy kigyúrt macsó bmw-vel, annak pedig esélyt sem adtok 🤷

2021. febr. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!