Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nyitott házasságban élőknél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyitott házasságban élőknél számít a "félrelépések" számának aránya? Például a feleségnek jóval több "hódítás" jön össze, az probléma?

Figyelt kérdés
Mi hirdetés útján ismerkedtünk, amire elég sok pár jelentkezett. A férjek eljöttek lecsekkolni, hogy valóban bombázó-e a feleségem és ha már ott voltak, "ki is próbálták". De nyolcból csak egy hozta magával a feleségét, akivel nekem is összejött a végre dolog. Én nem csináltam belőle gondot, de érdekelne, másoknál hogyan jött össze?

2021. febr. 12. 16:43
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Hát én férfiként szivesen megnézném a párod 😊🙄
2021. febr. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

Nálunk ez elég problémás volt. Feleségemnek nem kellett megerőltetnie magát, könnyen felszedett bárki és hamar kialakult 2-3 rendszeresebb szexkapcsolata is.

Nekemm, hiába voltam akkoriban sportos meg minden, azért eléggé kellett teperni hogy összejöjjön egy szex.

Egy idő után rá is untam, de elég frusztráló volt nézni a feleségemet ahogy a randijaira készül és a legszexibb fehérneműit veszi fel.


Aztán véget vetettünk neki, szerencsére ő is beleunt mert szerinte az így felszedett férfiak 90%-a rossz az ágyban aki meg jobb az ezerrel nyomul és komoly kapcsolatot akar mert romantikus típus.

2021. febr. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Ez nem lóverseny.
2021. febr. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

16:47 és kérdező


Természetes, hogy a nőknek könnyű szexhez jutniuk. Ez azért van, mert a férfiaknak sokkal nagyobb a szexuális vágyuk, mint a nőknek. A férfiaknak a szex biológiai szükséglet, ami úgy kell, mint az étel, ital, vagy mint vécére menni.

A nők viszont szinte aszexuálisok a férfiakhoz képest. Ezért sokkal nehezebb a férfiaknak szexhez jutniuk. A kis szexuális vágy miatt a nők válogatósak, hipergámiások, nem sürgős nekik a szex, így megtehetik, hogy kiválogatják a legmagasabb státuszú férfiakat.


Ezért jelent óriási nehézséget a férfiaknak szexhez jutni. A nőknél bezzeg sorban állnak a férfiak, és elég csak válogatniuk.

2021. febr. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Ahol ez probléma, az igazából nem is nyitott kapcsolat/házasság.
2021. febr. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
29%
Csak úgy mennék bele, hogy én meg heti többször qváznék mellette. Igy lenne fair (és még így sem).
2021. febr. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de nagyon naiv vagy... ama 8-nak semmilyen felesége nem volt, vagy az nem is lett volna benne semmiféle többesben, csak simán ment megd.gni a feleséged. Figyelj, nekem meg egy playmate a feleségem, küldök majd róla képeket, meg telefonon majd beszélhetsz vele pár mondatot (aki véletlenül sem egy erre megkért havercsaj), de amikor élő találkozó lesz akkor nem 4-es, hanem majd csak én megyek és megdugom a párod, jó?


Adok egy tippet ingyé': ha párcserézni akartok akkor lementek egy swingerbe. Nincs szüttyögés a szervezéssel, ott 100% kamumentes valós ember mindenki, akkor és ott látjátok a partnert, adott hozzá a hely és az idő is.

2021. febr. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!