Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi ideig normális hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig normális hogy nagyon fáj az aktus?

Figyelt kérdés
A párom igényeit kielégítem, és ez a lényeg. Még 5 hónappal ezelőtt veszítettem el vele, az is nagyon fájt, de túléltem. Ő elég keményen és spontán szereti csinálni, ami nem kellemes, de ez van. Kicsit kezdek már belefáradni a hogy folyton fáj még utána is, de őt ez a tény is izgatja. Van valami erre kitalált fájdalom csillapító? Mielőtt bárki mondaná, a szakítás nem lehetséges. 22L

2021. febr. 12. 18:08
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Miert nem lehetseges a szakitas? Amugy ha fajdalmat csillapitanal, az a baratodnak sem tetszene, mert elvezi a fajdalmad.
2021. febr. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%

Az egyetlen fájdalomcsillapító a nedvesség, ha nem vagy kellően nedves akkor természetesen fáj és fájni is fog amíg nem ülsz le a pároddal és nem beszélned meg vele hogy kinek mi a jó, és ki hogy szeretné.

Önző a párod és csak a saját kielégülésére koncentrál, ezt hosszútávon nem lehet csinálni még akkor sem a szexen kívül minden jól működik a kapcsolatban. Ha a változtatások ellenére még mindig fáj akkor gondolj az endometriózisra, nézesd meg magad egy nőgyógyásszal!

2021. febr. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
A kölcsönös kielégülés a lényeg, és ne érd be kevesebbel! Ahhoz hogy élvezni tudd a szexet, szükséges előjáték, ha spontán szereti akkor egy kis telefon szex,vagy ilyesmi, az a lényeg hogy már izgalmi állapotban légy amikor a pároddal találkoztok. Előjáték nélkül nem lehet "kemény szexet" nyomni mert fájni fog, hiszen nem volt időd felizgulni, nem nedvesedett be a hüvelyed és nehezen fogadja be a párod péniszét. Változtassatok az eddig szokásokon, kreativitás kell és nem fog fájni. Gondolom a párod vágyik egy kis BDSM-re is, amivel nincs baj, csak ahhoz is kellően fel kell izgulnod hogy élvezni tudd az aktust. Nem normális ha fáj, komoly probléma is állhat a dolog hátterében, vizsgáltasd meg magad.
2021. febr. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%

Csak az aktus fáj vagy más is?

Orgazmus után van fájdalmad?

2021. febr. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%

A pasidat nem érdekli, hogy fájdalmat okoz, te nem szakítasz, bocs de nagyon ostoba vagy. Mi az hogy nem lehetséges szakítani? Azt bármikor lehet.

Egyáltalán nem normális a fájdalom. Azért fáj, mert nem izgat fel téged rendesen. Ha ebben a " kapcsolatban" akarsz maradni akkor elviseled továbbra is a fájdalmat, orgazmusról meg nem is álmodhatsz. Ez nem egy párkapcsolat, ő csak megkefél szárazon mikor kedve van. Max síkosító tud segíteni valamennyit. De jobb lenne normális pasit keresni aki nem önző, és törődik veled is.

2021. febr. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy 5-ös mondta a síkosító tud segíteni, az is lehet hogy a gumi anyagát sem bírod és kidörzsöl, de ha meg hormonális fogamzásgátlást használsz az meg a nedvesedést és a felizgulást gátolhatja, mert libidócsökkenést okozhat. Nekem is első partneremmel fájt mindig picit a szex, mert nem izgatott fel rendesen, de ő legalább a tempóra figyelt, meg óvatos volt, szóval csak picit volt kellemetlen (akkor nyilván azt hittem a szex már csak ilyen), de a te eseted sokkal rosszabbul hangzik. Nyilván nem egyeznek az igényeitek és most még lehet lángol a szerelem, ami miatt ezt megbocsájtod neki, de nyilván ez sem tart örökké, aztán rá is haragudsz majd utólag, meg magadra, hogy minek hagytad és vesztegetted az időd. Minden ítélkezés nélkül, ha a barátod benne van a bdsm-ben, meg szeret fájdalmat okozni, te meg nem szereted a fájdalmat az nem fog működni. Plusz infó, hogy ilyenkor neked mikrosérüléseid lesznek, az fáj ugye utólag is, de a sérült hüvelyfalon könnyebben megtapadnak a bacik, gombák. Szóval hosszabb távon számíthatsz egészségügyi következményekre is, meg ha nem használtok gumit így könnyebben elkapod a nemibetegségeket is, ha van neki. Ha szakítasz vele ha nem, egy átfogó nőgyógyászati vizsgálatot én is javaslok majd, az sosem árt, de szerintem benne van a hiba nem a te testedben. 25 l
2021. febr. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Addig fog fájni amíg az önző pöts fickóddal vagy aki lesz.rja te mit szeretsz, nem szeretsz, fáj neked vagy sem. A fájdalomcsillapítók nem segítenek, a sikosító max. annyit hogy kevésbé dörzsölődik ki a lubrikáció hiánya miatt.
2021. febr. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
86%
Ha a szakítás nem lehetséges, akkor legyél nyugodtan hülye és viseld el a fájdalmat ezután is. Megérdemled 🤷‍♂️
2021. febr. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

A társ/partneri kapcsolat része az egymásra hangolódás, figyelmesség, a harmóniára való törekvés. Na mármost, ha vannak hiányosságok- mert miért is ne lennének?- akkor a megoldás nem a szakítás, hanem a problémák megoldása. Persze ehhez fel kell ismerni a hibát, és a megoldásra törekedni, de ezt mindkét félnek akarnia kell.

Ha a srác, nem figyel, a saját kielégülésére hajt, lehet ezt a tapasztalatlanság, a fiatalság számlájára írni. Viszont itt jönne a kommunikáció a te részedről! Figyelj faszikám nekem ez így nem jó, már hónapok óta kínszenvedés veled a szex! Dolgozzunk azon hogy nekem is jó legyen! Kb ez lenne a történet lényege. Ne Hallgass, hanem beszélj. Ha nem ért, ha továbbra is csak használ, na akkor érdemes elgondolkodnod mi a f@szt keresel mellette...

2021. febr. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!