Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzés az első szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés az első szex?

Figyelt kérdés
Most nem olyan válaszokra vagyok kíváncsi mint csodálatos, mennyei és ezek hanem konkrétan milyen érzés volt amikor először beléd került a pénisz. A legelső pillanat amikor hozzád ért majd benyomta. Nem volt nagyon furcsa? Mennyire fájt vagy feszült? Véreztél esetleg vagy nem volt ilyen? Mennyi ideig történt az első szex? Első szexnél csak hüvelybe ment vagy máshova is? Használtatok óvszert vagy nélküle ment? Szüleidnek elmondtad, hogy megtörtént a dolog? Tudom ezek az átlagos kérdések de tényleg érdekel a dolog. Ja meg hogy hol történt az első. Kort és nemet is kérek légyszi.

2021. febr. 12. 22:55
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

Legelső sex 14 évesen barátnőmmel akivel kb 2 hete jártam.


Mindketten szüzek voltunk, semmit nem tudtunk.


Szinte 0 előjátékkal dugtam be. Neki fájt, kényelmetlen volt úgy hogy próbáltam nagyon lassú lenni.


Majd mikor bent volt, nagyon lassan mozogtam plusz óvszer volt rajtam, előtte pedig az ennél jóval intenzívebb maszturbáláshoz voltam hozzászokva így az ég világon semmit sem érzetem. Inkább furcsa volt mint jó.


Ugyan ezt érezte az akkori "barátnőm".


Mindkettőnkben furcsa, kicsit félrevezető élmény volt.


Szóval technikailag akkor veszítettem el a szüzességem, de én nem számolom annak, mert rettenetes volt és ötletem sem volt mit csináltam.

2021. febr. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

A kérdésed első része nem releváns, érezni fogod mikor belédhatolnak, de figyelmes a partnered, kellő izgalmi állapotban vagy ÉS nem görcsölsz rá akkor nem fáj, hanem nagyon is kellemes.

Szülők... miért is akarnád elmondani??? Rád és a partneredre tartozik. Ha normális felfogásúak a szüleid akkor elmondhatod, de ne azzal nyiss a vasárnapi ebédnél, hogy húúúú de jó volt tegnap d.gtam.

Óvszer... bocs, de ez most komoly kérdés??? Te tényleg teherbe akarsz esni már az első alkalommal, máris babát szeretnél??? Ha nem akkor egyértelmű hogy óvszer, ez nem kérdés. Igen, bizony, az első behatolás pillanatától kezdve, semmi "csak húzok párat majd utána felveszem".

2021. febr. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
"kort és nemet is légyszi": ilyen élményekről nyilvánvaló biológiai okból nők tudnak beszámolni 😅
2021. febr. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Kb semmi elojattekkal dugta belem az akkori pasim . Fájt nem is kicsit
2021. febr. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
#4 legalább elzavartad utána a hülye pötsd a francba?
2021. febr. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
92%
Én 15 voltam. Akkori baratommal több mint fel éve voltam együtt, ő is szuz volt, de előtte már többször pettingeltunk. Nekem nem fajt egyáltalán, előtte is izgatott ujjal és nyelvvel is, hogy nedves legyek, szóval így egyáltalán nem fajt, nem is végeztem. Nem emlékszem hogy meddig tartott az első, talán fel óra de egyikünk sem ment el, inkább csak elveztuk és felfedeztük egymást, hogy kinek mi jon be. Óvszert használtunk, anyukamnak én előtte szóltam hogy valószínűleg meg fog történni, jól kezelte, nem akart eltiltani tole meg semki, csak kérdezte hogy biztos vagyok-e benne. A srácot szerette egyébként, jóban voltak. A baratomek lakásán történt, amikor a családja nem volt otthon
2021. febr. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

15 éves voltam, nekem nagyon fájdalmas volt de nem véreztem. Maga az aktus ilyen 10 percig tartott. Csak punciba ment, használtunk óvszert.

Én utána elmeséltem a szüleimnek mert nagyon jó kapcsolatban vagyunk.

2021. febr. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
82%

24 éves voltam a párom 25.

Nála történt a fürdőszobában análisan. Nem használtunk óvszert. Egyáltalán nem fájt, úgy fel voltam izgulva, kevés nyállal síkosítottunk, ezután egyből bement. Két hétre rá volt punciba addig csak análisan szexeltünk.

2021. febr. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
17 voltam, jóval idősebb tapasztalt párom volt. Megvolt a megfelelő előjáték, fel voltam készülve, és vágytam rá. Nem mondanám erős fájdalomnak amit éreztem, inkább feszítő érzés volt. El voltam lazulva, nem voltam feszült, de nyilván elsőre kicsit kellemetlen. De furcsa nem volt, egész természetesen jöttek a dolgok. Én eléggé véreztem, és sokáig is, mert viszonylag vastag volt páromnak. Nem fájt annyira, mint amennyire vérzett, kicsit ijesztő volt, de pár óra alatt elmúlt. De nem úgy kell képzelni, hogy ömlött a vér, inkább folyamatosan szivátgott. Utána kicsit érzékeny volt, így vártunk is pár napot a következő menettel. Mennyi ideig tartott, hát nehéz megmondani. Pettingnek indult, hosszú előjáték volt, és csak utána a szex, szóval sokáig. Maga az csak az aktus része talán 15-20 perc volt. Nem, nem meséltem el otthon, ez nem olyan, amit az ember megoszt. Sokáig voltunk együtt, így egyértelmű volt amíg is, hogy nyilván szexelünk. Nem tabu téma vagy ilyesmi, de ezt így nem teregeti ki az ember szerintem. Természetesen gumibam történt, rá pár héttel kezdtem el fogamzásgátlót szedni. Egész odáig minden alkalom gumival volt. Nem ment el az eszem, hogy védekezés nélkül szexeljek.
2021. febr. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!