Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 30 koruli ferfiak! Mire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 koruli ferfiak! Mire gondoltok, mikozben egy fiatal lannyal szemeztek masodjara?

Figyelt kérdés
2021. febr. 12. 23:35
 1/7 A kérdező kommentje:
Ne trollkodjatok el, kerlek. Es oszinten
2021. febr. 12. 23:36
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

a legoptimálisabb megoldáson a saját projekteknél, hogy miért?

mert nem nagyon érdekelnek random csajok, általában a saját dolgaimmal vagyok elfoglalva, ezek pörögnek az agyamon és ha valakivel szemezek az inkább csak elbambulás

ha valaki érdekel azzal nem csak szemezek

2021. febr. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy tetszem neki vagy csak mulat rajtam?
2021. febr. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%

Attól függ kivel szemezek és miért... igen van amelyiknél azt gondolom megd.gnám, meg olyan is akinél "csakúgymiértne", sőt a skála túlvégén a "csakazértismitbámulsz". Szóval mivel nem vagyunk gondolatolvasók így halovány lövésünk sincs miért szemezik veled a pasi.


Most azt akartad olvasni hogy húúúú meg haaaa meg jaj de nagyon ki akarnék vele kezdeni. Ha akarsz valamit a pasitól akkor mosolyogj rá, ha nagyon belevaló vagy akkor eressz el egy kacér pillantást egy kacsintás kíséretében - adj neki pozitív visszajelzést hogy rajta apukám nyitva a pálya, ne csak szemezz hanem gyere már ide megszólítani, kezdeményezni is.

2021. febr. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%
Én szokatlan, fétises dolgokat szoktam elképzelni vele
2021. febr. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően a kor nem sokat számít szerintem ebben a helyzetben, nyilván olyannal szemezek akit vonzonak találok.

Az hogy mit szeretne tőled nem derül ki egy szemezesbol, tetszel neki de lehet ha elkezdtek beszélni kiábrándul, vagy csak szexet akar, vagy beledszeret

De az is kérdés, hogy hány éves vagy, extrém helyzetről van szó?

2021. febr. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogy kívánom, és de jó lenne megtapasztalni vele, milyen lenne köztünk a szexualitás is!
2021. febr. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!