Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érdemes próbálkoznom az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes próbálkoznom az alkalmival ennél a srácnál?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel randiztam, le is feküdtünk, de a szex elég rossz volt szerintem mindkettőnknek, mert még nagyon nem hangolódtunk egymásra, de utána ő először lerázta a komoly kapcsolat lehetőségét és mondta, hogy a néha összejárogatás opció nála csak, mert nem ér rá sajnos rendszeresen találkozni a munkája miatt. Nekem ez annyira nem tetszett, aztán így leépült a beszélgetés neten és már nem keres sosem. Én sokat gondolok még rá, mert a személyiségét nagyon bírtam, de nem tudom érdemes-e még próbálkoznom. Illetve ha én komolyat szeretnék tőle, mert érzem, hogy tuti belezúgnék, akkor érdemes ilyesmibe egyáltalán belemenni? Vagy kialakulhat nála is az érzelem? Mit gondoltok? Olyan 2 hete beszéltem vele neten utoljára, szóval azért még friss a dolog, de személyesen már egy hónapja nem is láttam. L

2021. febr. 13. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Egy próbát megér 🤷‍♂️
2021. febr. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Kialakulni természetesen kialakulhat nála is minden féle érzelem! Velem is előfordult már, hogy eleve csak szexualitás volt lebeszélve, aztán mivel a hölgy teljesen oda adó volt velem, normális, figyelmes... hamarosan beleszerettem, hiába eleinte csakis szexcentrikusan találkozgattunk!

Ám mivel az általad írt illető eleve az időhiányát hozza fel a komoly kapcsolat lehetősége ellen, ami egyértelműen csakis kifogás, így valójában ő úgy tekinthet rád, hogy nem vagy számára olyan nő, akire komoly kapcsolat céljából vágyik, ám, ha éppen nincs jobb lehetősége a szexualitásra, akkor jobb híján te is megfelelsz neki!

Bocsi, ez egy nagyon őszinte férfi vélemény!

2021. febr. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

ElőfordulHAT, bár már megmondta hogy nem, s inkább elkerül mintsem bármibe is belebonyolódjon. Viszont legalább korrekt volt a srác, nem hülyít.

Nagyobb esély van arra hogy továbbra is csak dugni akar. Szóval csak akkor vágj bele, ha nem fogod totális kudarcnak érezni ha mégsem sikerül a "komolyabb" és úgy vagy vele addig is jól érzed magad. Igaz, amíg vele vagy addig másoktól - meg magadtól - veszed el a lehetőséget, mert szemellenzős leszel azokra akik komolyabban is benne lennének, elszalasztod őket.

2021. febr. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
34%
Szexelj inkább velem. ;)
2021. febr. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Mondjuk mostmár szerintem semmiféle érintkezésbe nem fog belemenni, mert tudja, hogy én komolyat akarnék tőle, szóval ez lehet eldönti majd a dolgot, ha esetleg írok neki mégis. De azért szomorú az ilyen.

4-es, köszönöm az ajánlatod, meg nyilván azokét is akik privátban megkerestek ezzel, de nem szeretnék élni a lehetőséggel.

2021. febr. 13. 22:17
 6/6 anonim ***** válasza:

#5 Te tudod.

4-es voltam.

2021. febr. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!