Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Direkt húz engem? Vagy miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Direkt húz engem? Vagy miért csinálja?

Figyelt kérdés
A “szeretőm” csomószor levetkőztetett már, izgatott, simogatott, csókolgatott, a mellemmel foglalkozott. Alig vártam már hogy a bugyimba nyúljon, de mindig akkor kellett mennie, úgyhogy ez kimaradt. Még hetekkel ezelőtt megkért hogy ne masztizzak higyjem el jó lesz. Tegnap kaptam tőle egy vibrátort valentín napra, mert ma nem találkozunk, és azt mondta rakjam el és tartsam meg a következő találkozónkig, az kb 3 nap. A szerető dolog célja az orgazmusom elérése. Azt mondja azért csinálja, de nem egészen éretem mit akar. 22L szerintetek?

2021. febr. 14. 00:19
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
#9es kifejtenéd?
2021. febr. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!