Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerinted ez a lány szűz vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted ez a lány szűz vagy ribi?

Figyelt kérdés

Szóba került, hogy mi a nagy pénisz szerinte? Mondtam, vegyen szabócentit és mondja meg, honnan nagy neki. Azt mondja, számára 18 cm felett. 20 éves lány.

Szerintem fogalma sincs arról, hogy milyen egy 18 centis tövig a hüvelyében. De állítom, még egy 16-17 centis is fájna neki tövig tolva.

febr. 14. 13:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ennek a lánynak is csak a szája nagy...

Mondjuk abba legalább befér a 18 centi... :)

febr. 14. 13:28
 2/6 Curse of the Heart ***** válasza:
100%

Valószínűleg szűz. Akinek már volt része szexben az tudja, hogy nem kell 18 cm-s farok ahhoz, hogy egy nő maximálisan ki tudjon elégülni.

F

febr. 14. 13:33
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem több lehetséges magyarázat is van, tehát nem lehet eldönteni, mi a helyes válasz. Az is lehet, hogy teljesen normális lány, szexelt már, de még csak pár férfivel. Viszont esélyesnek tartom, hogy nem volt még hosszabb ideig a hüvelyében egy normálisabb pénisz, így nem tud valós tapasztalat útján válaszolni a kérdésedre, ami egyáltalán nem az ő hibája! De amennyire tudom, nem csak nekünk, férfiaknak nehéz normális nőt találni, a nőknek is nehéz normális férfit találni még abban az esetben is, ha csakis szexualitásról szól a viszony!
febr. 14. 15:03
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szegény azt sem tudja, mennyi lehet a 18 cm, csak össze-vissza olvas mindent a neten, meg hallja a sok ironizálást a péniszmérettel, stb. Lehet tényleg azt hiszi, akkora lehet jó neki, honnan is tudná. Erre mondok valamit, az én legelső csajomnak is azt hazudtam, hogy majdnem 19 cm a farkam (így mondtam, hogy majdnem, nemtudom miért), és végig megvolt győződve, hogy így van, és akkor azt hitte, akkora a 19 cm (lehet most is azt hiszi). A valóság alig 16 cm, de nagyon kellett nekem is az önbizalom na. F
febr. 14. 15:25
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt veszem alapul, hogy manapság egy csomó diák 1cm-től méri a távolságot a vonalzón (tehát neki ott kezdődik, az a "nulla"), akkor akár még az is lehet, hogy ez a lány is hasonló méréstechnikai géniusz, és azt sem tudja, mennyi az annyi.
febr. 14. 15:54
 6/6 Boldogság&banat ***** válasza:

A 16-17 az majdnem hogy 18...

A 12 -18 kötött ott már van kulombseg, meg vastagságban is.

Mert ne szeretne a 18 f, ezt csak ő tudhatja, attól meg nem k ??!!

febr. 14. 20:34
ORGANIC SHOP BIO VANÍLIAHAB HIDRATÁLÓ TESTÁPOLÓ 450 ML

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!