Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Anyagi ellenszolgáltat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Anyagi ellenszolgáltatásért nyújtottatok már bármit?

Figyelt kérdés

Megbántátok? Mi volt az?


Megsértődtetek rajta?


2021. febr. 14. 20:37
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
60%
Én minden nap bemegyek dolgozni. A fizetésemért...
2021. febr. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
86%
Kedves nagy feminista. Lehet a pasikat szidni, de azért azon gondolkozz már el, hogy van partnerük, tehát van nő aki csak a pénzért dug kitudja hány pasival. Ez teljesen rendben van, nem? A nők csak dugjanak annyival amennyivel szeretnének, egészségükre, de a pasik mind szemét, köcsög ösztönlények? Elárulok egy titkot, ahogy a nők úgy a pasik is emberenként eltérnek. Van aki beleszeret egy nőbe, elveszi és vele éli le az életét, ő az egyetlen partnere, és van olyan hogy valakinek még 25 előtt megvan a 100. nőci. Te véded a nők jogait, és kígyót békát kiabálsz azokra akik lenézik őket, viszont te minden egyes férfit lenézel, és ez tök oké? Merre tart ez a világ... ( ja nő vagyok)
2021. febr. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
80%

Soha nem történt ilyen és nem is fog. Ha kell valami, megveszem magamnak. Szexelni meg azzal fogok, akihez vonzódok..

Ajánlottak már pénzt szexért és igen, megsértettek vele, hogy egyáltalán ilyesmit kinéznek belőlem

2021. febr. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
70%
Emberek, most komolyan. Miért ültök fel ennek a "feministának"? Ez nem nő, hanem egy 120 kilós Józsi nevű incel hülyegyerek, aki 42 évesen az anyjánál lakik és azzal szórakoztatja magát, hogy ilyen alpári módon próbálja lejáratni a feminizmust.
2021. febr. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
61%
13: A feminizmus csak addig tart, amíg nem kell hűtőt felvinni az emeletre. :o)
2021. febr. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
75%

"Ha pasi lennék, miért írnék ilyeneket a saját nememről?"

Azért, Józsikám, mert már annyira belefáradtál a nők gyűlöletébe, hogy elkezdted magadat utálni. De ez kognitívan disszonáns lenne ezért ezt az érzést most a saját nemedre projektálod. Elöljáróban ennyi, a további terápia már nem ingyenes.

2021. febr. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
85%

Bocsi, Drágám!

Nem LEZBI, hanem LESZBI!

Puszika! 😘

2021. febr. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
60%
Angolt tanítottam. Nem bántam meg és jó volt. 5 öst kapott a kislány másnap.
2021. febr. 15. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Egyszer kapott egy srác cumit, de nem pénzért, hanem autóra volt szükségem meg segített cipekedni a 3.-ra.Gondoltam,hogy ennyit megérdemel. 🙂
2021. febr. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
18. Te 5-öst (ötezrest) adsz a tanulóidnak? Vagy ebben most hol volt anyagi támogatás, amiről a kérdés szól?
2021. febr. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!