Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy tudnám megkerni a gondnok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám megkerni a gondnok nénit?

Figyelt kérdés

Van a házunkban egy dekoratív 60+ néni, aki a gondnok.

Szeretném megtudni hogy lefekudne e velem.

Hogy tudom ezt megtenni, hogy nem nyíltan a szemébe mondom?

Ötleteket várok.

33 éves vagyok és nagyon bejon.

Néha látom az utcán sétálni, de nem merem szemtől szembe mondani neki.

Van valakinek valami ötlete, hogy tudnám?



2021. febr. 15. 02:47
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:

Ő itt lakik a házban és a gondnokunk.

Egyértelmű, hogy cinkes lenne mindennap bele futni úgy hogy ha mondjuk visszautasitana, illetve akkor mivel idősebb, igy a pletyi is menne és már nem csak ő tudná hogy én mit szerettem volna...

Ez nem, az a helyzet, amikor az utcán odamesz valakihez vagy mondjuk a héven elkezdesz flörtölni és utána elkezdtek beszélgetni és vagy igen vagy nem!

Utána őt már nem látod többet, ha nem akarod és nincsenek következményei a dolognak.

Itt igen!

Igy már érthető vagy meséljek még, hogy megertsd?

2021. febr. 16. 12:49
 12/36 anonim ***** válasza:
68%
33 éves korodban ezen a kamaszok uralta oldalon kérsz tanácsot?
2021. febr. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:

Szia!

Már volt hogy tettem fel itt kérdést és nagyon éretten tudták sokan kezelni és kaptam is rá választ!

Szerencsére, nem csak a kamaszok vannak itt! :)

Ilyen kis unalomgombocok mindenhol vannak, akik hiszik, hogy jót mondanak vagy okosat és szépet, amiért jár a like, de ez nem az instagram meg a Facebook...

Szerencsére... ;)

Ugyhogy igen, még opciót várok erre a megoldatlan rejtejre, hogy mi a bűnbánatot csináljak, hogy...

2021. febr. 16. 15:17
 14/36 anonim ***** válasza:
100%

Nőnapra vegyél neki egy csokor virágot, de ne egy himihumit, hanem olyat, amin elgondolkozik. Bemész a virágoshoz, és rendelsz 30.000-ért egy menyasszonyi csorot. Írsz hozzá egy kedves kísérőlevelet, egy szívhezszóló, őszinte verssel. Weöres Sándornak pont akad is egy ideillő remeke, szerintem ez megfelelő lesz!

“ Évi nyafog, ne kínozzák,

míg először olajozzák;

félre-rándul kis popója,

most avatja hódolója.

Nem kell hozzá emberöltő,

síkosan csúszkál a töltő.

S ezentúl csak becsapás

a szemérmes nyafogás."

Örülök, ha segítettem!

2021. febr. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:

Igen! Köszönöm szépen!

Jó ötletnek tűnik!

:)

Én pont igy gondoltam, csak lakásra akartam kérni a virágot, hogy át is vegye!

Csak még mindig ott van az a szitu, hogy nem párt keresek benne, csak szexet.

igy lehet félre értelmezhető lenne a dolog.

És annak ugyancsak, sőt... Nagyobb visszhangja lenne a többi nyugger közt.. :D

2021. febr. 16. 15:50
 16/36 anonim ***** válasza:
52%
Persze, nehogy titokban csináld, hadd egye a fene az 50+-osokat, meglátod rád fognak repülni!
2021. febr. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:

Szerintem is a kávéra invitálós/virágrendelős a tuti.. vagy nem tudom, van-e például kiskutyája? Simán felajánlhatnád, hogy néha megsétáltatod (mármint a kutyát :D), hátha be-behív a lakásba és ott úgyis a helyzet adja.

Vagy csak összefuttok a házban (ha Ő a közös képviselő, a közös költséget csak nem netbankon utalod neki), és olyankor megkérdezed, hogy tetszik lenni, esetleg belecsempészel egy kis huncutságot és onnan egyből leszűrheted, mi a pálya.

Vagy - ha nem cukorbeteg, és Te is ügyes vagy a konyhában - kitudakolod a beszélgetésetek alkalmával, milyen sütit szeret, viszel neki egy üveg könnyed rozéval, és hátha jól végződik az este ;-)Az se baj, ha szombat/vasárnap délutánonként megnézel a Duna tévén 1-2 fekete-fehér klasszikust, és tudsz hivatkoznia filmes poénokra. Persze, csak ha szereti az ilyen régi filmeket.

Tudom, a más dolgában könnyű okosnak lenni, de én is egy társasházban lakok, és a földszinti Piroska néni (aki a rossz nyelvek szerint anno a Téesz nagy k.rvája volt) rendszeresen körbeudvarol.. igen, ez fordított helyzet, de nekem (nagyon) nem jön be az öreglány :D

Azt nem tudod kivédeni, hogy ne legyen pletyka, de ha pl. beszélgetsz vele, 1-2 kérdésből ez is kiderül. Pl. ha látványosan szid másokat a hátuk mögött, vagy rosszindulatúan kibeszél, akkor biztos lehetsz benne, hogy a Ti románcotokat is tudni fogja az egész kerület. Ez esetben, én nem kínálnám be a "töltőtollamat" :D

Hajrá, járj szerencsével!

Egy vidéki, kisvárosi 36F

2021. febr. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:

Á olvastam amit írtal és tök jó lett volna!

Aztán néztem hogy vidéki vagy!

Pedig már kértem volna a hölgyemény elerhetoseget... :D

Igen jó lenne ez igy minden, csak se kutyája, se macsekja.

Egy lánya van aki akkora flegma hogy ha nem büntetnenek akkor már k8nyirtam volna... :D

Badoon van fent a lánya és keresi az igazit.

Na hát elég sokáig fogja ilyen style alatt... :P

Én most arra gondoltam hogy be dobok a postaládába egy levelet, anonim.

Aztán kíváncsi vagyok válaszol e rá!

De az a tré, hogy nem tudom hova kérjem a válasz üzenetet...

Ez nagyon nagy fogás rajtam!

Ha magamhoz kérem, akkor egyértelmű az én.

De másnál meg hogy tudom meg?

Vafy faliujsagra gondoltam még.

De nem akkora Ribi hogy ki írja...

2021. febr. 16. 16:28
 19/36 anonim ***** válasza:

Nem kell ezt túlkombinálni.. csak a beszélgetés segíthet, a leírt ötletek mentén. Lehetőleg olyan időpontban, amikor "flegmácska kisasszony" nem várható, h érkezik.

Amúgy - nincs jogom beledumálni és én is az idősebbekre bukom, de max 45ig - miért nem a lányára hajtasz?

Egy a lényeg, ha a nénit szeretnéd, az csak úgy megy, ha valamilyen (nem túl átlátszó) ürüggyel beszélgetést kezdeményezel Vele. Ha érzed a testbeszédből, mimikából, hogy nyitott lenne, akkor hajrá.

Ne feledd, mindig a Nő ad egy finom jelzést (ha ad) és nekünk férfiaknak a dolgunk, hogy miként dekódoljuk, és mit lépünk.

#17-es voltam.

2021. febr. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:

Nem kell tulkombinalni?!

Tudom!

De beszélgetés is már egy olyan dolog...

Miről beszélgessek vele ha fizetek mindent?! 😂

Kérdezzem meg hogy miért nincs befizetve, amit befizettem?

Ez nem is lenne hülyeség, csak ő sem hülye..

Maximum engem nézne hülyének... :P

Lányára azért nem hajtok, és nyugodtan kérdezz, hisz én is vágyom válaszra...

Azért mert ő nem egy számomra kedves arcú lányka. illetve most kb 45 éves lehet és 20 évesen tartja magát.

Ami nekem nem jó.

Én tényleg az idősebbeket keresem!

18 évesen is a párom 47 éves volt 2 évig, és jó volt!

Meg eddig is!

Kicsit túl érett vagyok a koromhoz és ezért keresek érettebb embert...

2021. febr. 16. 17:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!