Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Házi buliban történt "érdekess...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házi buliban történt "érdekességek"?

Figyelt kérdés

Édekelnének ilyen sztorik,hogy ti nyomultatok/rátok nyomultak,volt e valakitek közbe,mi lett a vége meg hasonló.Vicces/cuki/érdekes történeteket szívesen olvasnék szimpla kiváncsiságból.

(Nem izgulni akarok rá xd)

febr. 15. 15:32
 1/2 anonim ***** válasza:
66%
Egyik exemmel jó barátságban maradtunk, és tavaly nála voltam hivatalos egy házibulira. Ott volt az éppen szingli húga is, aki elég egyértelműen kivolt már éhezve, és összejöttünk, megdugtam még akkor este. Azóta haragszik rám, nincs már barátság... 24f
febr. 15. 15:58
 2/2 anonim ***** válasza:
Családi ház udvarán leszoptam egy haveromat úgy, hogy a pasim közben bent bulizott.
febr. 16. 17:27

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!