Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Házi buliban történt "érdekess...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házi buliban történt "érdekességek"?

Figyelt kérdés

Édekelnének ilyen sztorik,hogy ti nyomultatok/rátok nyomultak,volt e valakitek közbe,mi lett a vége meg hasonló.Vicces/cuki/érdekes történeteket szívesen olvasnék szimpla kiváncsiságból.

(Nem izgulni akarok rá xd)


2021. febr. 15. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:
69%
Egyik exemmel jó barátságban maradtunk, és tavaly nála voltam hivatalos egy házibulira. Ott volt az éppen szingli húga is, aki elég egyértelműen kivolt már éhezve, és összejöttünk, megdugtam még akkor este. Azóta haragszik rám, nincs már barátság... 24f
2021. febr. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
56%
Családi ház udvarán leszoptam egy haveromat úgy, hogy a pasim közben bent bulizott.
2021. febr. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jöttem össze korábbai pasimmal házibuliban. Kettővel is. Egyikkel csak csókig jutottunk, de a másikkal ki tudja mi lett volna ha van szabad szoba. Vele órákig nyaltuk-faltuk egymást és nyúlkáltunk mindenfele egy kcisit átjáróház szobába, ahol kicsit sötét volt, néha voltak mások is, de néha 5 percig senki.

No ott azokban az öt percekben járt mindkettőnk keze mindenhol. Engem kicsit ujjazott, én kicsit vertem neki. De a mellem is kényeztette, póló alól lekerült a melltartó is.

Mondanám, hogy mindenkinek egyértelmű volt, hogy egymásra vagyunk gerjedve, de szerintem ez házibuliban nem olyan meglepő. Nem nagyon kaptuk a megjegyzéseket sem.

Ami érdekes, hogy utána 2 randin át max. a csókig jutottunk, pedig ilyen kezdés után azt hittem majd rámenősebb lesz a srác.

2023. márc. 17. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!