Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőmet izgatja hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmet izgatja hogy a gatyámba élvezek. Én ezt nem annyira szeretem, hagyjam neki azért néha?

Figyelt kérdés

gyakran csinálja h nyilvános helyen, vagy akár itthon tv-zés közben, elkezd simogatni ott, vagy az ölemben ül, de előtte még felizgat amennyire csak tud.. és egyszerűen nem bírok magammal elélvezek


egy ideig magamat okoltam érte h túl hamar elsülök, de legutóbb elárulta h ő direkt csinálja ezt, mert izgatja - valamiért, ő se tudja miért..


szóval, én ezt azért egy kicsit utálom, aki átélt már ilyet az tudja h milyen gáz foltos gatyával rohanni a fürdőbe, de arra gondoltam h olyan nagy bajom nem lesz belőle, és hogy így nagyobb esélye van h én is megkérjem erre-arra...


2021. febr. 15. 20:50
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Apám, ez legyen a legnagyobb bajod!
2021. febr. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%
Ha zavar, szólj neki... Nem tudom hogy bírja megállni egyáltalán hogy be se kapja meg ilyenek :D Sose jutna eszembe a boxerébe verni
2021. febr. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
25%
Hát nem'tom én olyankor ha otthon vagyunk simán előkapnám és ahogy az egyszeri cowboy mondaná had szóljon a winchester :)
2021. febr. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
41%
Én hagynám neki ha őt ez izgatja :) nem mindig, de időnként beleférne.
2021. febr. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
higiéniai szempontból elég macerás, úgyhogy nem is tudom, mikor csináltam utoljára, de sejtem, miért izgató (legalább nekem miért volt az): akkora szexuális izgalmat sejtet, ami teljesen kontrollon kívül van, hogy még a gatyába is besikerül az élvezés (+ a tilos, a helytelen élvezete)
2021. febr. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
20%
Otthon hagynám neki, de nyilvános helyen tuti nem. Viszont én is ki találnék egy két dolgot ami nekem okoz örömet, neki pedig nem hiszem hogy bejönne.
2021. febr. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%

Hű mekkora probléma hogy a csajod el akar élveztetni.


Ő megteszi neked ami a te hülye vágyad? na akkormeg?

2021. febr. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a mai 12 évesek 🤷
2021. febr. 16. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Ez speciel engem is izgat,jó érzés ha tudom hogy nem kell sokat csinálnom ahhoz hogy a srác megelégedjen velem.

Ha zavar akkor szólj neki,meg ha nyilvános helyen csinálja akkor mond neki hogy azt inkább ne mert nem csak neked lehet kínos.

2021. febr. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Örülj neki! 🙂
2021. márc. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!