Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sugar kapcsolat? Hol lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sugar kapcsolat? Hol lehet megfelelő partnert találni?

Figyelt kérdés

Valaki esetleg tudna mesélni bővebben is a sugar kapcsolatokról? Főleg személyes tapasztalatok érdekelnének, de minden véleményt szívesen fogadok.


Ha jól tudom a sugar kapcsolat lényege, hogy van egy támogató és van egy támogatott. A prostitúciótól eltér valamelyest, mivel a támogatottnak általában csak egy vagy néha több, de nagyon stabil támogatója van. Alapvetően a szex köré épül az együttlét, de néha eljárnak közösen kirándulni, nyaralni stb.


Elkezdett érdekelni a sugar kapcsolat gondolata. Volt egy hosszú kapcsolatom, és úgy érzem, hogy egy ideig nem szeretnék másokhoz érzelmileg kötődni. Egy éjszakás kalandot próbáltam már, de tipikusan rosszul végződnek. Egyik fél néha beleszeret a másikba, meg őszintén én annyira nem szeretem váltogatni a partnereimet. Éppen ezért nem mennék el prostituálthoz sem. Most a sugar kapcsolaton gondolkozom. Ideglenes megoldásnak szánnám, fél-egy évre, havi 2-3 alkalomról lenne szó. Szex, meg néha közös programok. Fontos persze a közös szimpátia is, a lényeg, hogy a partnerem is kedveljen. A lényeg, hogy komoly kapcsolatot nem szeretnék, meg úgy érzem, hogy egy hosszú, 5 éves kapcsolat után még másik párkapcsolatra nem állok készen. Az elméletem az, ha fizetnék egy lánynak a szexért, akkor ez az érzelmek kialakulását is meggátolná.


Nektek milyen tapasztalataitok vannak sugar kapcsolattal összefüggésben? Hol találtatok megfelelő partnert? Olvastam a Puncs.hu oldalról, be is regisztráltam, de ott a lányok többsége úgy tűnik, hogy hivatásos. Én pont ezt szeretném elkerülni. Teljesen megegyezésen alapuló szexkapcsolaton gondolkozom. Fizetni azért szeretnék érte, hogy a lány ne legyen belém szerelmes, meg én sem belé. A sima szeretői viszonnyal pontosan ez a baj, hogy könnyen átfordul szerelemmé. Ahogy írtam, kell egy hat hónap-egy év hosszúságú időszak, ami alatt túltenném magam a régi kapcsolatomon. Utána rendes párkapcsolatra vágyom. Ugyanakkor ebbe egyből nem mernék belevágni.


Vélemények? Valaki próbálta már? A motivációkról mit gondoltok?


2021. febr. 15. 21:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Puncs hu
2021. febr. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem írhatsz Baby.
2021. febr. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

nekem volt már ilyen kapcsolatom.

28F

2021. febr. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Pasi vagyok, ez lemaradt
2021. febr. 15. 21:47
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon sok pénzed van akkor bárhol, megpörgeted az Q6-os slusszkulcsát és tapadnak rád maguktól a golddiggerek.

A puncson jól látod milyen a "felhozatal", 95%-uk hivatásos prosti aki lúzereket keres akiket havi fix lével is leránthat. Max. 5% amelyik tényleg sugarbaby, de annak komoly ára is lesz, 250-300k-nál fog havonta kezdődik a story.

S igen, nem lesznek érzések - mert ez üzlet. Max. annyiban tér el hogy minőségi prostit vásárolsz, akinek esetleg nem lesz rajtad kívül túl sok kuncsaftja. Élményben viszont ugyanaz, hangsúlyosan a pénzről szól. Fizeted a havi appanázst (vagy bérled a lakást + "költőpénz"), de minden külön program extra zseton. Úgy fogsz alkudozni mint a piacon, x k havonta és abban y szex meg z db találkozó. Biztos hogy ezt akarod? Ha érzések nélkül az élvezetért kefélni akarsz menj swingerbe. Ugyan ott leginkább többesek mennek, de nem fogja egyik lány sem elkérni a számodat, nem akarja rádvarrni magát. S legalább az élvezetért csinálják.

2021. febr. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
3-as, tudnál erről írni? Hol lehet megfelelő partnert találni? Számomra fontos, hogy ne hivatásos legyen.
2021. febr. 15. 21:51
 7/14 A kérdező kommentje:
5. hozzászóló. Jól látod a lényeget. Én valami olyasmire gondoltam, hogy olyan partnert keresnék, akinek nem ez a megélhetése, hanem kiegészítésként gondol rá. Pl. egyetemista vagy valahol dolgozik, de nem fizet neki olyan jól a meló. stb.
2021. febr. 15. 21:56
 8/14 anonim ***** válasza:
50%

Van pár egyetemista lány aki tényleg így egészíti ki az "ösztöndíját", meg olyanok akik csak azért vállalnak 1-2 kuncsaftot mert kevés a pénz. Ettől a story még a szexről szól. Viszont a kereslet rájuk jóval nagyobb mint a kínálat, s ezt a hivatásosok is tudják. Nagyon sok profi prosti kamuzik, egyetemista lány de még érettségije sincs, "csak hobbiból időszakosan csinálom" közben meg egy másik hirdetésben 0-24h hívható a rosszlányokon stb. Kell némi rutin a kiszűrésükhöz.


A sugar kapcsolatokra egy platform van a puncs. Avagy próbálkozhatsz élőben, de azért némileg tökösnek kell lenni hogy nyíltan rákérdezz pl. egy buliban lányoknál. Ésszel persze hogy ne borítsák a nyakadba a piájukat. Igaz ha már addig eljutsz vele a társalgásban akkor majd fogja ő maga mondani mit akar. Szóval covid után golddigger "lelőhelyek" elég sok aki szponzort is keres. Az más kérdés, hogy náluk meg valószínűleg nem te leszel az egyetlen, s csak pénzeszsáknak tekintenek. S kemény ára is lesz.


Ezzel együtt azt a 250-300k-t én nem erre költeném, hanem eljárnék swingerekbe minden héten és rojtosra kefélném a ...-om. Még akkor is több marad. Ha pedig csak feldolgozni akarod a szakítást akkor egy jó terap. Pár konzultáció is csodákra képes!

2021. febr. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
*a story a pénzről szól
2021. febr. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
69%

Csak h a másik oldalt is lásd: én pl nem vagyok hivatásos, sosem szexeltem pénzért de valami hasonló indíttatásból mint te, felregisztráltam puncsra, gondoltam nézzük meg hogy működik ezaz egész,milyen alakok vannak fent stb

Én alapvetően úgy kerestem volna partnert, hogy havi fix összeg és nem 'számolom el' az alkalmakat meg programokat, nekem az túl kiábrándító. Ennyi spontánság azért legyen már az egészben, hogy nem kell megbeszélni hány alkalom meg miket kérek stb. Szóval ugymond felejtsük el kicsit hogy ilyen viszony van köztünk, ne rontsa rl a találkozókat az, hogy utána megbeszéljük mennyit ad nekem stb. Viszont nekem fontos volt a szimpátia is (főként emberileg), mertnem szexelek olyannal akit egy idiótának vagy bunkónak tartok.

Nos elárulom hpgy nem csak normális lányt nehéz találni sugar kapcsolatra, de normális férfit se lehet könnyebben. Hiába vagyok fiatal, intelligens, dekoratív lány. Persze sok jelentkező volt de a legtöbb szerintem inkább prostit keres. Nos az másik platform.

Úgyhogy ne csak azt emeljétek ki hogy sok a hivatásos nő az oldalon, mert igazából a pasik többsége tényleg azt keres ott. Szóval a kereslet-kínálat találkozik...

A vége az lett hogy sok chatelés után töröltem magam, annyira kiábrándítóak voltak a férfiak ott, ahogy beszélnek az emberrel...azt gondolom h bármilyenkapcsolatban, ahogy sugar kapcsolatban is alapvető az, h megadom a tiszteletet a másiknak. Erre vajmi kevesenképesek. Akkor meg lehet menni prostizni. Nem volt nekem olyan létszükséglet az, hogy pénzt szerezzek. Viszonylag jó anyagi körülmények közt élek

A kérdésedre hogy hol ismerkedj.. a puncson kívül nem tudom. Talán a fancy bárok és szórakozóhelyek azok, ahol kb spontán kialakulhat egy ilyen. Ott rá kell èrezni ki vevő rá és tulajdonképpen megbeszélés nélkül kialakul egy ilyen kapcsolat

24L

2021. febr. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!